Yardım İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir Diye mesaj geldi.

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom
Telefon Modeli
Redmi note 5
Bootloader Kilidi
Kapalı
İmei nolu cihaz klon olarak tespit edilmiştir diye mesaj geldi benim telefonda 2 tane imei var diger imei kayıtlı diyor yinede telefonum kapanırmı yoksa sadece tek hatmı kullanabilirim telefonum garantili ve faturalı yardımcı olursanız sevinirim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ben bizzat yaşadım 1.5 yıl geçti sms geleli ve btk dan kontrol ettiğimde klon görünüyor ama hala erişime açık. Benzer şekilde olan bazı arkadaşlarımda var. Belki şans bilemiyorum ama durum bu.

Gerçekten ilginç bir durum hocam. Pek çok klon imeili cihaza denk gelmiştim daha önce ama ilk defa sizde kapanmadığını duyuyorum. Şans diyelim, umarım bu kadar zamandan sonra her hangi bir sorun yaşamazsınız da :)

iyi günler ben telefonumu aldığım yeri aradım dediğiniz gibi yapacaklarmış tc numaramı felan verdim bi sıkıntı olurmu

Hayır bir sorun olmayacaktır. BTK'ya iletilmesi gereken bilgiler içerisinde TC Kimlik numaranız da yer alıyor, bu nedenle istemişlerdir.

Oyla:

Aziz26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note5
Konular
3
Gerçekten ilginç bir durum hocam. Pek çok klon imeili cihaza denk gelmiştim daha önce ama ilk defa sizde kapanmadığını duyuyorum. Şans diyelim, umarım bu kadar zamandan sonra her hangi bir sorun yaşamazsınız da :)

Hayır bir sorun olmayacaktır. BTK'ya iletilmesi gereken bilgiler içerisinde TC Kimlik numaranız da yer alıyor, bu nedenle istemişlerdir.
Bu btk kaydettktn snra imeim değişecekmi???

Oyla:

f2999

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
mi 6
Meslek
Zihinsavar
Konular
4
Arkadaşlar bir IMEI en fazla 2 cihaza destek veriyor. Bu IMEI 3. Kez başka bir telefona girilirse , 3 cihaz birden kapatılır.

Oyla:

dosojinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
mi6
Konular
3
iyi günler ben telefonumu aldığım yeri aradım dediğiniz gibi yapacaklarmış tc numaramı felan verdim bi sıkıntı olurmu
merhaba hocam. son durum ne oldu? bugün benim telefonada imei klonladı mesajı geldi. Senin sorunun çözüme ulaştıysa aynı yolları izleyeceğim

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
dosojinn, Garantili mi yoksa yurtdışı cihaz mı sizin ki ?

Oyla:
Üst Alt