Yardım İmei li telefonda magisk silersem imei gider mi

unknøwn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yurtdışı telefon almıştım magisk manager uygulaması gördüm sorduğumda imei onunla atılıyormuş telefonda root da var bazı uygulamar root yüzünden açılmıyor magisk root uygulaması galiba benim bildiğim silersem root veya imei hangisi gider

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Yurtdışı telefon almıştım magisk manager uygulaması gördüm sorduğumda imei onunla atılıyormuş telefonda root da var bazı uygulamar root yüzünden açılmıyor magisk root uygulaması galiba benim bildiğim silersem root veya imei hangisi gider
Cihazıniz neydi marka model

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
cihazı aldığım zaman magisk uygulamasına dokunmayın diye uyarı almıştım imei nin root ile alakası var mı
Root kaldırırsanız twrp yüklü ise o kalkabilir belki onun için demiştir peki siz neden kaldırmak istiyorsunuz?

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
magiski kaldırman imei için sorun oluşturmaz, benim telefonumda adaway yüklü iken magiski (root) kaldırınca telefon mi logosunda kalıyordu, o yüzden rootlu kullanıyorum eğer sende root iznine ihtiyacı olan uygulama yoksa magiski kaldırmanda sıkıntı yok, eğer telefon redmi yazısında kalırsa tekrar root at, telefon normal açılır daha sonra telefonun güvenlik uygulamasına gir, güvenlik taramasını başlat sana cihazın rootlu olduğunu söyler ve onar diye bir seçenek çıkar onara tıkla telefon geri kalanı halleder

unknøwn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
magiski kaldırman imei için sorun oluşturmaz, benim telefonumda adaway yüklü iken magiski (root) kaldırınca telefon mi logosunda kalıyordu, o yüzden rootlu kullanıyorum eğer sende root iznine ihtiyacı olan uygulama yoksa magiski kaldırmanda sıkıntı yok, eğer telefon redmi yazısında kalırsa tekrar root at, telefon normal açılır daha sonra telefonun güvenlik uygulamasına gir, güvenlik taramasını başlat sana cihazın rootlu olduğunu söyler ve onar diye bir seçenek çıkar onara tıkla telefon geri kalanı halleder
telefon redmi yazısında kalırsa nasıl açılıcak anlamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root kaldırırsanız twrp yüklü ise o kalkabilir belki onun için demiştir peki siz neden kaldırmak istiyorsunuz?
dediğim gibi bazı uygulamalar root yüzünden açılmıyor genellikle banka uygulamaları

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
telefon redmi yazısında kalırsa nasıl açılıcak anlamadım

dediğim gibi bazı uygulamalar root yüzünden açılmıyor genellikle banka uygulamaları
Hocam zygisk kullanınız

Hata vermez

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Magiski uygulamalardan kaldırırsanız root silinmez ve uygulamalar uyarı vermeye devam eder.
magisk ayarlarından zygisk kullanıp uygulamalardan root gizlemeniz daha iyi olur

Üst Alt