Soru IMEI konusunda yardım.

Asimov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İslam
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.6.0
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık bir ay önce yurt dışı bir Poco X3 NFC aldım. Şimdiye kadar kullandım ve bugün haliyle IMEI attırdım. Fakat attırdıktan sonra fark ettim ki sürüm 12.0.8 den 12.0.6 ya düşmüş ve güncelleme yok. İlk aldığımda direk güncelleme gelmişti. BL kilidi açılmış. Tema uygulaması da çalışmıyor. IMEI atılınca bunlar normal midir? Tekrar güncelleme alır mıyım? Pek bilgim yok aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Muhtemelen endonezya rom atmışlar işlemden sonra. ayarlar telefon hakkında kısmından romun kodunu atarsanız örnek; QJGIDXM yada QJGMIXM gibi hangi rom olduğunu anlarız. endonezya rom ise zaten en son bahsettiğiniz sürüm mevcut..

Oyla:

Asimov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İslam
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen endonezya rom atmışlar işlemden sonra. ayarlar telefon hakkında kısmından romun kodunu atarsanız örnek; QJGIDXM yada QJGMIXM gibi hangi rom olduğunu anlarız. endonezya rom ise zaten en son bahsettiğiniz sürüm mevcut..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şöyle atayım. Adama sordum Hindistan rom attım dedi. IMEI atarken neden Hindistan rom atmış onu anlamadım.

Oyla:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şöyle atayım. Adama sordum Hindistan rom attım dedi. IMEI atarken neden Hindistan rom atmış onu anlamadım.

Hocam arama kısmı global değil miuinin arayüzüdür. Yani konuşmayı vs. kaydedebilirsin. Hindistan endonezya romları daha derli toplu sorunsuz oluyor. Bende kendi telefonuma bu romu atıyorum şuan için sorun yok.

Yazılım konusu da zaten xiaomi her yeni güncelleme de çalışan bir şeyi bozup daha önce bozuk olanı düzeltiyor.
Çok fazla güncellemekte bir anlam ifade etmiyor.

Endonezya romu sizin romda kalmış zaten.

Son düzenleme:
Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
hocam resimdeki rom endonezya romu hindistan değil ayrıca güncelleme gelirse twrp den flashlayabilirsiniz flaslama sonrasında twrp gider ancak imei gitmez twrp yeninden flashlayabilirsiniz

Oyla:

Asimov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İslam
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam arama kısmı global değil miuinin arayüzüdür. Yani konuşmayı vs. kaydedebilirsin. Hindistan endonezya romları daha derli toplu sorunsuz oluyor. Bende kendi telefonuma bu romu atıyorum şuan için sorun yok.

Yazılım konusu da zaten xiaomi her yeni güncelleme de çalışan bir şeyi bozup daha önce bozuk olanı düzeltiyor.
Çok fazla güncellemekte bir anlam ifade etmiyor.

Endonezya romu sizin romda kalmış zaten.
Benim için tek sorun otomatik güncellenmesi. Çünkü öbür türlü twrp falan neredeyse hiç bilgim yok. Adam güncellenir diyor ama bide buraya sorayım dedim.

Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Benim için tek sorun otomatik güncellenmesi. Çünkü öbür türlü twrp falan neredeyse hiç bilgim yok. Adam güncellenir diyor ama bide buraya sorayım dedim.
hocam eğer rom yayımlanırsa güncelleme gelir gelemsine ama onu twrp ekranından yaparsınız normaldeki gibi güncellenmez yani

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Güncelleme gelir herhangi bir şeye gerek yok

Oyla:
Üst Alt