Soru IMEI kayıt dışı Mi 8 Pro cihazı kullanmak ve kaydettirmek

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
Merhaba Arkadaşlar,

Yarın bir telefoncudan IMEI kayıt dışı bir Xiaomi telefon almayı düşünüyorum ancak;

Kafama takılan bazı şeyler var. Sanırım 4 ay boyunca telefonu kullanabiliyoruz, ben yarın kullanmaya başlasam ve Ocak ayında Yunanistan'a gitsem, bu şekilde bir kayıt gerçekleştirebilir miyim? Kullandığım süreler bir sıkıntı teşkil eder mi?

Yani kısaca ben Ocak ayında Yunanistan'a giriş yapacağım için adamlar bana Ekim ayında Türkiye'de kullandığın telefonu nasıl Ocak ayında Yunanistan'dan getirdin gibi bir şey der mi? Yada benzeri bir sıkıntı teşkil eder mi?

(4 ay süre Şubat sonunda bitiyor.)

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Hocam 4 ay sonunda kullanıma kapanıyor 4 ay geçse dahi kayit Edip actirabilirsiniz ama şahsi önerim imei atıp keyfinize bakin

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba Arkadaşlar,

Yarın bir telefoncudan IMEI kayıt dışı bir Xiaomi telefon almayı düşünüyorum ancak;

Kafama takılan bazı şeyler var. Sanırım 4 ay boyunca telefonu kullanabiliyoruz, ben yarın kullanmaya başlasam ve Ocak ayında Yunanistan'a gitsem, bu şekilde bir kayıt gerçekleştirebilir miyim? Kullandığım süreler bir sıkıntı teşkil eder mi?

Yani kısaca ben Ocak ayında Yunanistan'a giriş yapacağım için adamlar bana Ekim ayında Türkiye'de kullandığın telefonu nasıl Ocak ayında Yunanistan'dan getirdin gibi bir şey der mi? Yada benzeri bir sıkıntı teşkil eder mi?

(4 ay süre Şubat sonunda bitiyor.)
4 ay tek sim için geçerli. Çift simde 8 ay süren var hocam. Rahat rahat kayıt edersin ülkeye dönüş yaptığında. Hayırlı olsun şimdiden

Oyla:

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
4 ay tek sim için geçerli. Çift simde 8 ay süren var hocam. Rahat rahat kayıt edersin ülkeye dönüş yaptığında. Hayırlı olsun şimdiden

Ancak telefonu ben sokmayacağım yurtiçine, başkasından alacağım Çin'den gelmiş telefonu, ben kendi üstüme kaydettirsem bir sıkıntı olmaz değil mi?

Oyla:

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
En güzeli olur :) Eğer pasaportunuz ile 1 sene içinde ülke dışına çıkmışsanız ve son 2 senedir hiç telefon kaydettirmediyseniz en güzel kendi üstünüze almak

Oyla:

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
En güzeli olur :) Eğer pasaportunuz ile 1 sene içinde ülke dışına çıkmışsanız ve son 2 senedir hiç telefon kaydettirmediyseniz en güzel kendi üstünüze almak

Yani şöyle bir sıknıtı çıkmaz değil mi? Telefonu 25 Ekim 2018'de alacağım ancak 4+4 toplam 8 ay süresi olduğu için 2019 Ocak'ta yurtdışına çıkıp kendi üstüme kaydettireceğim. Ancak telefonu 25 Ekim 2018'den beri kullanacağım için bir sıknıtıyla karşılaşma olasılığım var mıdır? (Ekim 2018'de alacağım ve Ocak 2019'da yurtdışına çıkıp telefonu üstüme kaydettireceğim için bu telefonu yurtdışına çıkmadan nasıl Türkiye'de kullandın demezler değil mi?)

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Yani şöyle bir sıknıtı çıkmaz değil mi? Telefonu 25 Ekim 2018'de alacağım ancak 4+4 toplam 8 ay süresi olduğu için 2019 Ocak'ta yurtdışına çıkıp kendi üstüme kaydettireceğim. Ancak telefonu 25 Ekim 2018'den beri kullanacağım için bir sıknıtıyla karşılaşma olasılığım var mıdır? (Ekim 2018'de alacağım ve Ocak 2019'da yurtdışına çıkıp telefonu üstüme kaydettireceğim için bu telefonu yurtdışına çıkmadan nasıl Türkiye'de kullandın demezler değil mi?)
Demezler hocam. Aldığı paraya bakar onlar. Gönlün rahat olsun ;)

Oyla:

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
Demezler hocam. Aldığı paraya bakar onlar. Gönlün rahat olsun ;)
Cevabınız içi çok teşekkür ederim, bugün telefonu alıyorum ve umarım bir sıkıntı yaşamam. Bayadır kafama takılıyordu... Teşekkürler, iyi forumlar clap~~

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
pro güzelde 3000 bin amper pil yüzünden hiç yanaşmadım ya pil ya ekran parmak izi dedim pilde karar kıldım.

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim