Yardım IMEI kaydından sonra ESIM çalışır mı?

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
garnet - zircon
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yurt dışına çok çıkan birisi için esim destekli telefon lazım oldu. Redmi Note 13 Pro 5G ve Pro Plus 5G modelleri gözümüze çarptı. Bunlarda normalde esim desteği görünüyor fakat muhtemelen alacağımız yd cihaz çin cihazı olacak. Çin cihazında da esim desteği var mıdır?

Ayrıca ilk amaç o olmasa da Türkiye'de de kullanmak isterse telefonu, kayıt yaptıktan sonra esim halen daha kullanılabilir mi sorun çıkarmadan? Yurt dışı için özellikle istiyor esim olmasını. Ya da sorun çıkarmaması için neye dikkat etmek gerekir. Esim destekli bir cihazın imeisi mi atılmalı (ki imkansız gibi) yoksa sadece SIM1'e imei atılıp Türkiyede kullanmak için, SIM2 olduğu gibi bırakılmalı mı (yurt dışında kullanmak için) ?

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çalışması lazım sorun olmaz
Peki tedbiren esim'in bağlı olduğu imei 2'yi değiştirmemekte fayda var mı? ya da imei yazdırdık diyelim esim çalışmazsa orjinal imeiyi tekrar yazdırma imkanımız var mı?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Peki tedbiren esim'in bağlı olduğu imei 2'yi değiştirmemekte fayda var mı? ya da imei yazdırdık diyelim esim çalışmazsa orjinal imeiyi tekrar yazdırma imkanımız var mı?
yedek alırsa yapan kişi var

Oyla:
Üst Alt