Yardım ımeı kaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murattcam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Merhaba yaklaşık 9 gün önce almış olduğum red mi note 7 telefonumun ımeı nı sorguladığımda hala kayıt bulunamadı şeklinde cevap alıyorum. Telefonu hepsiburada üzerinden almıştım. Telefonu şuan kullanmaktayım. Telefonunuz kapanıcaktır şeklinde mesaj da gelmedi ama ben telefonu geri göndermeyi düşünüyorum ımeı kaydı yapılmadığı için. Telefonu kullanmış olmam iade ederken sorun olur mu yada sizce ımeı kaydı yapılmasını mı beklemeliyim? Telefonda herhangi bir cizik vs. olmadı aldığım gibi telefon. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba yaklaşık 9 gün önce almış olduğum red mi note 7 telefonumun ımeı nı sorguladığımda hala kayıt bulunamadı şeklinde cevap alıyorum. Telefonu hepsiburada üzerinden almıştım. Telefonu şuan kullanmaktayım. Telefonunuz kapanıcaktır şeklinde mesaj da gelmedi ama ben telefonu geri göndermeyi düşünüyorum ımeı kaydı yapılmadığı için. Telefonu kullanmış olmam iade ederken sorun olur mu yada sizce ımeı kaydı yapılmasını mı beklemeliyim? Telefonda herhangi bir cizik vs. olmadı aldığım gibi telefon. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Keşke konu açmadan şöyle bakın okumasaniz bile ,ara butonunu kullanmasaniz bile forumun ana sayfasinda linkteki konu mevcuttu ? Biraz dikkat edelim lütfen......

Sohbet - Hepsiburada IMEI kayıtsız telefon satışı

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt