Soru IMEI Kaç gün kaldığını öğrenmek

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
Arkadaşlar yeni bir telefon aldım note 10 pro fakat imei'nin kaç gün kaldığını bilmiyorum. Sıfır diyerek sattı fakat pek sıfır olduğunu zannetmiyorum telefonu ilk aldığımda arapçaydı, hattımı taktığımda 120 gününüz kaldı tarzı bir mesaj gelmedi. Bunun imei'sinin kaç günü kaldığını öğrenme şansım var mı? Çünkü botloader kilidini açmak için başvurdum ve 1 hafta dolmadan imei kapanırsa ne gibi önlemler almalıyım onu merak ediyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Her aklınıza takılan şey için konu açmanıza gerek yok.. Süre öğrenme gibi bir şey yok. BTK dan gelen mesajları takip edeceksiniz. Çoğu kullanıcı mesaj gelmedi kapanmayacak gibi bir algıya düşüyor böyle birşeyde yok. Yasal süre bitince btk şebekeyi kapatır. Bootloader kilidinizi bir an evvel açıp imei attıracaksınız bu kadar..

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her aklınıza takılan şey için konu açmanıza gerek yok.. Süre öğrenme gibi bir şey yok. BTK dan gelen mesajları takip edeceksiniz. Çoğu kullanıcı mesaj gelmedi kapanmayacak gibi bir algıya düşüyor böyle birşeyde yok. Yasal süre bitince btk şebekeyi kapatır. Bootloader kilidinizi bir an evvel açıp imei attıracaksınız bu kadar..
Hocam allah sizden razı olsun siz olmasanız ben bl kilidini açmadan 8 ay kullanmayı düşünüyordum sayenizde yeni jeton düştü. Peki şimdi başvuru yaptım ya, 7 gün bekleme süresi veriyor. bu 7 günlük süre içerisinde şak diye imei gitse iptal olsa benim, kilit açılır mı hala yoksa sim kart okumadığı için iptal mi olur başvurum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Hocam allah sizden razı olsun siz olmasanız ben bl kilidini açmadan 8 ay kullanmayı düşünüyordum sayenizde yeni jeton düştü. Peki şimdi başvuru yaptım ya, 7 gün bekleme süresi veriyor. bu 7 günlük süre içerisinde şak diye imei gitse iptal olsa benim, kilit açılır mı hala yoksa sim kart okumadığı için iptal mi olur başvurum
Açılır ama kilit açıldığında tüm telefon sifirlanacak. Tüm bilgilerin gidecek haberin olsun.

Üst Alt