Yardım İmei işlemi görmüş redmi note 8 pro aldım bazı sorularım var

Abyss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.5
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Şimdi ben bu cihazı aldım farklı bozuk bir cihazın imei sine sahip şu anda bu cihaz fakat miui 11 versiyonunda kalmış samsungda vs. Custom rom root twrp işlemlerine aşinayım fakat bu cihaz diğerlerine göre daha kolay brick oluyormuş ondan bilgi almadan rom veya root atmayayım dedim yardımcı olabilecek var mı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Şimdi ben bu cihazı aldım farklı bozuk bir cihazın imei sine sahip şu anda bu cihaz fakat miui 11 versiyonunda kalmış samsungda vs. Custom rom root twrp işlemlerine aşinayım fakat bu cihaz diğerlerine göre daha kolay brick oluyormuş ondan bilgi almadan rom veya root atmayayım dedim yardımcı olabilecek var mı

Xiaomi markasının en sıkıntılı cihazlarından bir tanesi, işlemlere başlamadan önce cihazın ana konusunu minimum 2-3 kere okuyup/inceleyin...

Oyla:

Abyss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Bu forumda gördüğüm yöntemler ile yapacağım adım adım yapsam bir sorun çıkmayacaktırbdeğil mi

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu forumda gördüğüm yöntemler ile yapacağım adım adım yapsam bir sorun çıkmayacaktırbdeğil mi
Hayır. Forumdaki konu ile onlarca kişi root attı. Aşamaları doğru yaparsaniz sıkıntı olmayacaktır

Oyla:
Üst Alt