Soru İMEİ Hakkında

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Arkadaşlar merhaba Mi5s 4/128 GB telefonum var ancak 2 gündür kafama takılan bir şey var telefonumun orjinal kabında 2 tane İMEİ var ancak telefondan sorguladığımda farklı 2 İMEİ çıkıyor bu yüzden kullanmış olduğum hattan telefonumun 4.5G uyumsuz olduğuna dair uyarı mesajı geleyor. Ayrıca İMEİ sorgularken durum bilgisi bilinmiyor diyor.Diğer kullanmış olduğum telefonda ise İthalat Yoluyla Kaydedilmiş İMEİ diyor. Bu iş kafamı iyice bulandırdı.Bu yüzden telefonu 2 gündür kullanmıyorum. Tam olarak konuyu aydınlatabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Ben o konuya hiç dikkat etmemiştim benim eksikliğim eğer pasaport kaydı ile oluyorsa ben yarın halledeyim ilginiz için teşekkür ederim iyi akşamlar.
[doublepost=1515948120,1515947987][/doublepost]
Sefa hocam sağolsun her konuda yardımcı oluyor telefonu aldığım günden bu güne kadar bütün sorunlarım ile ilgilende burda eksiklik bende sorunumu tam olarak anlatamamıştım sizlerin sayesinde çözüldü teşekkür ederim
Cihazını güle güle kullan hocam.benimde cihaz alalı 6-7 ay oldu sağolsun sefa hocam bişey sormak isteyince yardımını fazlasıyla yapıyor.Allah razı olsun sefa hocamdan

Oyla:

mehmetgollu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 5
Konular
4
Cihazını güle güle kullan hocam.benimde cihaz alalı 6-7 ay oldu sağolsun sefa hocam bişey sormak isteyince yardımını fazlasıyla yapıyor.Allah razı olsun sefa hocamdan
sağolsun hocam siz de güle güle kullanın :)

Oyla:
Üst Alt