Yardım İMEİ gitti, Unlock yapamıyorum

mertkans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertkan
Cihazım
red mi 3 sd
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, redmi 3 telefonumda dün şebeke sorunu vardı, sms etkinleştirme bildirimi geliyordu ve sadece acil aramalar yazıyordu. miui 8 developer kurarak halletmeye çalıştım. Ancak kurarken xiaomi flash uygulamsında flash all and lock u işaretlemişim dalgınlıkla. Telefona miui 8 kuruldu, ama imei gitti imei bilinmiyor diyor. Ayrıca telefon bootloaderı kilitli duruma gelmiş oldu. İMEİ atma ile ilgili rehberlerde bootloaderi açıp trwp kurmak gerektiği yazıyor ancak bootloaderı açmak için mi unlock uygulaması telefonun imeisi olmadığından buna izin vermiyor. Dolayısıyla elim kolum bağlanmış oldu, bütün anlatımlar root veya bootloader unlock istiyor. Ne yapabilirm?

ASLANBEY83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aslan
Cihazım
NOTE 3 PRO
Konular
0
Merhaba, Boootlaoder açılma mesajı gelmiyor. 6 ay kullandım cihazı gelmedi. Cihaz kapandı. Şimdi yine açılmasını istedim 3 hafta oldu gelmedi. Yeni cihaz almak zorunda kaldım. Yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekkürler...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba, Boootlaoder açılma mesajı gelmiyor. 6 ay kullandım cihazı gelmedi. Cihaz kapandı. Şimdi yine açılmasını istedim 3 hafta oldu gelmedi. Yeni cihaz almak zorunda kaldım. Yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekkürler...
İmei mi yapılacak hocam? Özelden ulaşabilirsiniz.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt