Yardım IMEI Gider mi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ultraasln5098, Bir üstte verdiğim linki inceleyin özellikle H.kadıoğlu hocamın yazdıklarını....

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
ultraasln5098, Bir üstte verdiğim linki inceleyin özellikle H.kadıoğlu hocamın yazdıklarını....

Ben 9 pro kullanıyorum zaten hocam. :) note 8 proyada imei repair işlemini eng rom üzerinden yaptığımız için belkide böyle bir durum ile karşılaşmadık. Konudaki hocamızda bunları belirtmiş benimde bu işleri yapan ve aktif cihaz getirtip satan tanıdıklarım var onların yönlendirmelerine göre hareket etmekteyim.

Speeds

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Azrail
Cihazım
Redmi note 9
Konular
0
Arkadaşlar otomatik güncelleme geceleyin yapmış telefon IMEI gitti bilginiz olsun redmi note 9 telefonum

ahmet6680

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Arkadaşlar otomatik güncelleme geceleyin yapmış telefon IMEI gitti bilginiz olsun redmi note 9 telefonum
Redmi note 9 merlin davamlı güncelleme yapıyorum hiç gitmedi. Muhtemelen yapılan yönteme göre değişiyor. 10 taneden fazla cihaz güncelledim.

FatihAlper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
Redmi note 9 merlin davamlı güncelleme yapıyorum hiç gitmedi. Muhtemelen yapılan yönteme göre değişiyor. 10 taneden fazla cihaz güncelledim.
Hocam hangi yöntemde gidiyor hangisinde gitmiyor bilginiz var mı acaba?

ahmet6680

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Bazı boxlar ile yazılan imeiler gidiyordu ama son zamanlarda boxlar güncellendi pek gitme durumu olmuyor.

isa58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Note8pro
Konular
0
Mediatek note 8 pro ya otadan güncelleme yapmıştık twrpsiz imei gitme gibi bir durumla karşılaşmadık sizin cihaz içinde olumsuz bir durum olacağını düşünmüyorum mtk işlemcili olduğu için ancak cihazda twrp nin olması güzel olur.
Hocam ses acma ve tel kapama tusuna baştan m twrp gibi bisey cikmadi simdi teli 12.5.8 eguncellesem imei gidermi baska bi telin imeisi atilmis cihaz note 8 pro 128 gb 8 ram bi sorun olurmu

Üst Alt