Yardım IMEI Gider mi ? Global Rom

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Merhaba arkadaşlar telefonumu Doğubanktan aldım BL kilitli kontrol ettim. Söyle bir sorunum var MIUI 11 güncelledim ama bana şarjı sömürüyor gibi geldi yeniden MIUI 10 kurmak istiyorum. Rehberleri takip ederek BL kilitini açsam mı flash ile MIUI 10 flashlasam clean all diyerek. IMEI kaybolur mu ? Doğubanktaki telefonları bilirsiniz :) Redmi note 6 pro alırsınız ama IMEI sorgulatınca Motorola çıkar Daha önce deneyimli arkadaşlar varsa yardımlarını beklerim :)

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hiç bi sorun olmaz yükleyebilirsin note6 proda imei konusu taş gibi sağlam ben kilidi açtım eu stabil miui 10.3.6 sürümü yükledim mükemmel.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhaba arkadaşlar telefonumu Doğubanktan aldım BL kilitli kontrol ettim. Söyle bir sorunum var MIUI 11 güncelledim ama bana şarjı sömürüyor gibi geldi yeniden MIUI 10 kurmak istiyorum. Rehberleri takip ederek BL kilitini açsam mı flash ile MIUI 10 flashlasam clean all diyerek. IMEI kaybolur mu ? Doğubanktaki telefonları bilirsiniz :) Redmi note 6 pro alırsınız ama IMEI sorgulatınca Motorola çıkar Daha önce deneyimli arkadaşlar varsa yardımlarını beklerim :)
Deneyimlerime dayanarak gitmez diyorum.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonun içinden sifirlamadikca gitmez :)

Son düzenleme:
Oyla:

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Deneyimlerime dayanarak gitmez diyorum.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonun içinden sifirlamadikca gitmez :)
Kendi recoverysinden çok format attım gitmedi. Problem olmaz diyorsunuz yani doğru mu anladım ?

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Hiç bi sorun olmaz yükleyebilirsin note6 proda imei konusu taş gibi sağlam ben kilidi açtım eu stabil miui 10.3.6 sürümü yükledim mükemmel.
BENDE TWRP YOK GLOBAL ROM ATTIRDIM İMEİ GİDER Mİ İMEİ KENDİSİNİN DEĞİL CİHAZIN GÜNCELLERSEM KENDİ AYARLARINDAN TELEFON REDMİ NOTE 8

Oyla:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
BENDE TWRP YOK GLOBAL ROM ATTIRDIM İMEİ GİDER Mİ İMEİ KENDİSİNİN DEĞİL CİHAZIN GÜNCELLERSEM KENDİ AYARLARINDAN TELEFON REDMİ NOTE 8

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Mi flash ile rom kurarsanız ve twrp ile rom kurarsanız imei gitmez. Global romdayken güncelleme gelirse güncelleyebilirsiniz, yine imei gitmez

Oyla:

outiss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serhat
Cihazım
mi8
Konular
0
Beyler xiaomi mi8 telefonuma twrp uzerinden eu rom atacam imei lin gitmemesi icin twrp den nasil romu atabirim

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Beyler xiaomi mi8 telefonuma twrp uzerinden eu rom atacam imei lin gitmemesi icin twrp den nasil romu atabirim

Oyla:
Üst Alt