Yardım İmei Atma ve Bootloader Kilidi

KARAKALEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Mi band 3
Konular
30
Merhabalar mıuı hayranları
Note 8 pro cihazım ımeı den dolayı kapandı ımeı atmak için BOOTLOADER KİLİDİ haliyle açık olması lazım daha BOOTLOADER kilidini şuan açsam açabilir miyim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
FORUM KURALLARI

• 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Merhaba, İmei kapanmadan önce başvuru yapmanız gerekiyordu kapandıktan sonra hat okumadığı için bootloader açamıyorsunuz cihazın arka kapagının açılıp işlem yapılması gerekiyor.

Tnakreb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
Samsung j2
Konular
0
Merhaba, İmei kapanmadan önce başvuru yapmanız gerekiyordu kapandıktan sonra hat okumadığı için bootloader açamıyorsunuz cihazın arka kapagının açılıp işlem yapılması gerekiyor.
Hocam ben de imei surem dolmadan önce telefonumdan bootloader kilidimi actim ve ertesi gün 8 aylik imeisiz kullanma sürem doldu. Şuan bilgisayara baglayip bootloader kilidini acmak icin ne kadar sürem var?

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Hocam ben de imei surem dolmadan önce telefonumdan bootloader kilidimi actim ve ertesi gün 8 aylik imeisiz kullanma sürem doldu. Şuan bilgisayara baglayip bootloader kilidini acmak icin ne kadar sürem var?
Bootloader kilidini açtım demissiniz telefondan nasıl açtınız anlamadım. Kilidi acmak icin bilgisayara ihtiyaciniz var kilidin acik olup olmadığını telefonu yeniden baslat yaparak açılış ekraninda küçük bi kilit acık simgesi belirir oradan anlayabilirsiniz. Lakin kilit açık degilse ve imeler kapandiysa yapacak bişey yok acamazssınız arka kapağın acılıp yetkili hesap ile açılması gerekiyor

Resul Sağlam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul Sağlam
Cihazım
Xiaomi note 9s
Konular
0
Usta benim telefonun imeili kapanmadan önce telefoncuya gidip bl kilidini açtırdım ama sonra imeilim kapandı bir sorun olurmu

Üst Alt