Çözüldü imei atınca ne gibi şeyler olur

thevardar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
iphone 6s plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
iphone 6s plus
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
iyi akşamlar, internette imei hakkında araştırma yaparken bu foruma ulaştım ve sorunumu çözebileceğinizi düşünüyorum. yeni bir telefon almaya karar verdim imei atarken sorun olmadığı için Xiaomi mi 10T almayı düşünüyorum. kendime ait eski android telefonum sony xperia L açılmıyor hurda, yeni alacağım xiaomi telefona hurda biçimde olan xperia'daki imeiyi attıktan sonra xiaomi Mİ10T telefonumun wifisi-hücresel verisi bozulur mu yavaşlar mı? bildiğiniz üzere 5G seçeneği mevcut onları kullanamayacak mıyım? imeisini kullanacağım sony xperia'daki ağ bağlantı hızlarını mı kullanacağım? şebeke sorunu gibi sorunlar yaşamam olası mı? beni aydınlatırsanız çok sevinirim umarım derdimi anlatabilmişimdir. sizlere şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

Çözüm
thevardar,

İMEİ noyu arabaların PLAKA nosu gibi düşünün....

Plaka ,aracın gitmesini,hızını,beygirini,torkunu vs değiştirmiyorsa imei no da telefonun çekim kalitesini değiştirmez...

İmei no dan ziyade İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız isterseniz ankesörlü telefon imeisi yüklesin fark etmez.

Sadece müşteri hizmetleri sizin cihazınız 5g ,volte,vo-wifi vs gibi uyumlu değil derse sim kartı uyumlu telefona takip SMS yada arayarak bu servisleri aktif edersiniz olur biter...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
thevardar,

Plaka ,aracın gitmesini,hızını,beygirini,torkunu vs değiştirmiyorsa imei no da telefonun çekim kalitesini değiştirmez...

İmei no dan ziyade İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız isterseniz ankesörlü telefon imeisi yüklesin fark etmez.

Sadece müşteri hizmetleri sizin cihazınız 5g ,volte,vo-wifi vs gibi uyumlu değil derse sim kartı uyumlu telefona takip SMS yada arayarak bu servisleri aktif edersiniz olur biter...

Oyla: Çözüm

thevardar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
iphone 6s plus
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
thevardar,

Sayenizde kafamdaki soru işaretleri tamamen gitti. ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim, size ve forum sitesine minnettarım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt