Soru İmei atılmış telefona mi hesabı açılır mı

krakik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Huawei P smart
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
Xiaomi 11T
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar imei atılmış telefona mi hesabı açarsam sorun yaşar mıyım. Ekstra olarak bu bankacılık işlerinde fln güven sorunu yaşar mıyım imei atıldığını için bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
mi hesabı açılır sorun olmaz. Bankacılık işlemlerinde sorun yaşanmaz. Kendisini polis , asker , savcı olarak tanıtıp para isteyenlere para göndermeyin yeter.. angel~~

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Selam arkadaşlar imei atılmış telefona mi hesabı açarsam sorun yaşar mıyım. Ekstra olarak bu bankacılık işlerinde fln güven sorunu yaşar mıyım imei atıldığını için bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ek olarak
Açtığınız ve tanıtımını yaptığınız mi Cloude hesap şifresini bir kenara not edin ve unutmayın, aksi halde sorun yaşarsiniz.

Oyla:

krakik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Huawei P smart
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ek olarak
Açtığınız ve tanıtımını yaptığınız mi Cloude hesap şifresini bir kenara not edin ve unutmayın, aksi halde sorun yaşarsiniz.
Sorun yaşamam yani dimi sadece açtığım hesabın şifresini unutmamam gerekiyor sanırım.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Mi hesabında hiçbir sorun olmaz, cihazda root olmadığı sürece bankacılık uygulamalarında da sorun yaşamazsınız.

Oyla:
Üst Alt