Yardım İmei atılan telefona guncelleme

Exe¿

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Kararlı 13.0.10
Telefon Modeli
Redmi note 11s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar telefonum redmi note 11s yaklaşık 3 hafta önce eski türkiye kayıtlı telefonumun imeisi atıldı telefonda 13.0.10 android 11 güncellemesi var bana tuhaf geldi böyle bir güncelleme varmı ve telefonda guncelleme yapmak istedigimde ağa bağlanılamıyor hatası alıyor ayrıca googleden miui güncellemesi indirsem yapsam imei gider mi twrp yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei işleminden sonra olması gerektiği gibi Güncellemeleri kapatmışlar ondan hata alıyorsunuz. Güncelleme yaptığınız anda Recovery ekranında kalır açılmaz. GENEL NOT: Yeni nesil MTK cihazlara imei işleminden sonra güncelleme yapılmaz..

Oyla:

Exe¿

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imei işleminden sonra olması gerektiği gibi Güncellemeleri kapatmışlar ondan hata alıyorsunuz. Güncelleme yaptığınız anda Recovery ekranında kalır açılmaz. GENEL NOT: Yeni nesil MTK cihazlara imei işleminden sonra güncelleme yapılmaz..
Peki 11s de 13.0.10 android 11 diye bor güncelleme varmı

Oyla:

Maxtorices

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
imei atılmamış cihaz kaçak mı oluyor?
Yurt dışı oluyor. Kaçakta sayılır çünkü imei atılmış demek resmi ve yasal olmayan yollarla atılmış demek. Cihazın başka imeideki kayıtlı telefon başka. Mesela benim telefon MI 8 SE fakat imei kaydında Reeder 6 diye gözüküyor.

Oyla:

arda0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Redmi 9T
Konular
2
ha anladım teşekkürler.
Yurt dışı oluyor. Kaçakta sayılır çünkü imei atılmış demek resmi ve yasal olmayan yollarla atılmış demek. Cihazın başka imeideki kayıtlı telefon başka. Mesela benim telefon MI 8 SE fakat imei kaydında Reeder 6 diye gözüküyor.

Oyla:

Seda Sönmezz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seda
Cihazım
Note9 Pro
Konular
0
Note 9 pro telefonu guncelledim sonrasında çince bir ekrana gönderdi açıldıktan sonra da uygulamaları yüklenmiyor depolama alanı olduğu halde yok görünüyor

Oyla:

sisien

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rhrjrjr
Cihazım
Note 10 pro
Konular
0
İmei atılmadan önce güncellesem sorun olurmu

Oyla:

Alanalan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alan
Cihazım
Xiaomi 11t
Konular
0
Peki Xiaomi 11t mı tools ile guncelesem IMEI gidermi

Oyla:
Üst Alt