Soru İmei atılabilen en performanslı telefon hangisi?

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Merhaba arkadaşlar, imei atılabilen işlemci-grafik işlemcisi ve kamera performansı en iyi olan telefon hangisi acaba? F/P olarak. Almanya ya da Çin'den alacağım. 3-4 model yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
sanane88, Xiaomi de Mİ 10T/PRO + olarak Oneplus tüm yeni çıkan modelleri....

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
sanane88, Xiaomi de Mİ 10T/PRO + olarak Oneplus tüm yeni çıkan modelleri....
sağolun, f/p olarak çinde ya da avrupada sıfırını bulabileceğim bir model var mı? mi 10t pro sıfırı yok artık. oppo falan da olur. oneplus baya pahalı gözüküyor.

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
sağolun, f/p olarak çinde ya da avrupada sıfırını bulabileceğim bir model var mı? mi 10t pro sıfırı yok artık. oppo falan da olur. oneplus baya pahalı gözüküyor.
10T pro almanı tavsiye etmem çok hata var ve ips lcd ekran olmasıninin dezavantajı kullanınca anlarsın zaten renk vs amolede göre çok kötü bende vardı sattım yurtdışı. Şimdi mi 11 lite kullanıyorum.

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
10T pro almanı tavsiye etmem çok hata var ve ips lcd ekran olmasıninin dezavantajı kullanınca anlarsın zaten renk vs amolede göre çok kötü bende vardı sattım yurtdışı. Şimdi mi 11 lite kullanıyorum.
Sağolun bilgilendirme için. IMEI atılan performanslı ne tavsiye edersiniz hocam 600 dolar 5k civarı bütçeye.

ilkrbyhn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Mİ 11 LİTE 4G
Konular
5
Sağolun bilgilendirme için. IMEI atılan performanslı ne tavsiye edersiniz hocam 600 dolar 5k civarı bütçeye.
Öncelikle imei atilabilenleri düşündüğümüzde Xiaomi var zaten, diğerleri için bir şey diyemem ama yurtdışından getirtilebiln Son çıkan cihazlar üzerinden konuşmak gerekirse mi 11 serisi var ama sadece mi 11 lite (6/8 gb ram) imei atilabiln benimde kullandığım memnun olduğum bir cihaz 300$ fiyatı var diye biliyorum.

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Merhaba arkadaşlar, imei atılabilen işlemci-grafik işlemcisi ve kamera performansı en iyi olan telefon hangisi acaba? F/P olarak. Almanya ya da Çin'den alacağım. 3-4 model yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.
one plus 9 almanı tavsiye ederim fiyatı da 600 dolar civarında efsane cihaz yazılımla sıfırlama vs ile imei uçmuyor. 10 yıl xiaomi kullandım tam bir zaman kaybıymış.

Üst Alt