Yardım İllere göre direnç işlemi yapan yerler

piskopat_m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KERİM
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.10
Telefon Modeli
Redmi Note 11 S
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, sayfada direnç ile IMEI işlemi yapan servisleri bulamadım o yüzden yeni konu açtım böyle bir sayfa varsa birleştirilsin.
Kızımın kullandığı telefona sifirlama-guncelleme yaptığı icin iki defa uzaktan bağlantı ile IMEI işlemi yaptırdım şimdi tekrar yaptırmam gerekli. Direnç attırıp bu dertten kurtulmak istiyorum. Samsun'da bildiğiniz bu işlemi yapacak yer önerebilir misiniz. Başka illerde bu işlemi yaptıranlar varsa da ortalama kaç TL ödediler.
Teşekkürler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam Forumda yetkili teknisyen olarak çoğu ilde bayilerimiz mevcut zaten bu hizmeti ulaşan üyelerimize biz veriyoruz. Herkese yardımcı oluruz..

Oyla:

Doktor35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
9
Sezer şimşek var Facebook a yazıp bulabilirsin poco x3 promu yolladım istanbula direnç atıp ertesi gün yolladı 1000tl+ kargo

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
istanbulda'ki herkes için biz yardımcı oluruz. Tahtakale'de sağlam ekibimiz mevcut..

Oyla:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bu cihazın sadece Sim 2'ye IMEI repair yapılınca sorunsuz oluyordu sanki. Çift hat mı istiyorsunuz?
Merhaba, sayfada direnç ile IMEI işlemi yapan servisleri bulamadım o yüzden yeni konu açtım böyle bir sayfa varsa birleştirilsin.
Kızımın kullandığı telefona sifirlama-guncelleme yaptığı icin iki defa uzaktan bağlantı ile IMEI işlemi yaptırdım şimdi tekrar yaptırmam gerekli. Direnç attırıp bu dertten kurtulmak istiyorum. Samsun'da bildiğiniz bu işlemi yapacak yer önerebilir misiniz. Başka illerde bu işlemi yaptıranlar varsa da ortalama kaç TL ödediler.
Teşekkürler

Oyla:

piskopat_m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KERİM
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cihazın sadece Sim 2'ye IMEI repair yapılınca sorunsuz oluyordu sanki. Çift hat mı istiyorsunuz?
benim için tek hat da yeterli olur. kadıoğlu hocamla görüştüm dirençli mi dirençsiz mi ona karar veremedim

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
benim için tek hat da yeterli olur. kadıoğlu hocamla görüştüm dirençli mi dirençsiz mi ona karar veremedim
tek hat çift hat bir fark yok o cihazda dirençsiz imei atılır. güncelleme sıfırlama yapılmaz

Oyla:

piskopat_m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
KERİM
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
1
bu veya başka bir başlık altında illerdeki servis adresleri yazılsa başkaları için de kolaylık olur sanki. en azından elden yapılması gereken işlemler için

Oyla:
Üst Alt