Yardım İlk romu nasıl bir romdur

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.6.0
Telefon Modeli
Redmi 12
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şuan hyperos yüklü ama sıkıntılı ben listedeki sondaki 14.0.2.0 kurmak istiyorum mantıklı mı? Hyperos sürüm düşürme nasıl yapılır birde.

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
Mi11t pro,Mi14
Konular
80
Bootloader kapalıyken pc den rom yükleyemezsiniz.telefonun kendi yazılım güncellemesinden rom yükleyebilirsiniz ıcınde Hangi ülke romu varsa.sürüm düşürmede yapamazsınız yükseltebilirsiniz

Oyla:

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bootloader kapalıyken pc den rom yükleyemezsiniz.telefonun kendi yazılım güncellemesinden rom yükleyebilirsiniz ıcınde Hangi ülke romu varsa.sürüm düşürmede yapamazsınız yükseltebilirsiniz
Mi flash ile rom atacam kilidi açıp o şekilde sürüm düşürme yapılabilir değil mi? Birde ilk yazılım iyimidir sizce listenin sonundaki olan her telefonda kurulu olan ilk yazılım.

Oyla:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
13
Mi flash ile rom atacam kilidi açıp o şekilde sürüm düşürme yapılabilir değil mi? Birde ilk yazılım iyimidir sizce listenin sonundaki olan her telefonda kurulu olan ilk yazılım.
evet o şekilde sürüm düşürülür fakat ilk yazılım ne kadar memnun eder sizi bilemeyiz sizin deneyimlemeniz gerekmekte veya denemiş birinin konuyla ilgili bilgilendirme yapması gerekiyor

Oyla:
Üst Alt