İnceleme ilk izlenim...

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
telefonu ilk elime aldığımda metal kasa ve kararında olan ağırlığından dolayı kalite hissiyatını fazlasıyla veriyor.
Ekran parlaklığı ve keskinliği fazlasıyla yeterli! Çentikli ekran olması ayrı bir hava katmış. Bence tek handikap çentiğin boyutunun fazla büyük olması.
ön kamera çift kamera ve 2 mp olmasına rağmen bana göre iyi işler çıkartıyor ancak beklentiyi çok yüksek tutmamak gerekiyor. Ancak arka kamerası (çift kamera mevcut) beni fazlasıyla tatmin etti. (ilk fırsatta örnek resimler eklenecekjtir)
oreo 8.1 ve MIUI 9.6.6 global sürümü yüklü! BL kilidi KAPALI
Oyun performansını henüz test fırsatı bulamadım. ilk fırsatta deneyimleyip paylaşıyor olacağım.
Aklıma gelenler şimdilik bunlar, merak ettiklerinizi sorarsanız elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.
Hoplarlör sesi baya yüksek hatta zil sesini kısmış durumdayım. Görüşme yapılan ahize yeterli düzeyde.
FM radyo var ne kadar şaşırtıcı öyle değil mi ? :)

Edit: durum çubuğunda bildirim simgeleri gözükmüyor ve pil yüzdesi gözükmüyor(ayarlarda hiçbir yerden Yok)
3 numaralı resmin boyutu 5,5 mb olduğu için mailimden gerçek boyutta gönderemedim. kalite olarak kırpılmış hali böyle
hayırlı olsun takip ettiğim cihazlardan.
yurt dışı getiren arkadaşlar getirmiş ama bilmiyorum yani 1600 biraz çok olmuş gibi fiyat olarak.

Üst Alt