Çözüldü İlk defa brick yaptım sanırım cihazı Mİ A2

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
Merhaba dostlar sanırım ilk defa bir cihaza brik yapmayı başardım. Akşam akşam kaşıntı tutmuş olacak ki gidip güzelim telefona miui yüklemeye kalktım. Yükledim de fakat hiç beğenmedim de direkt geri dönmeye çalıştım fakat cihaz resmen kendini kilitledi ne twrp ne mitool hiçbirini kabul etmiyor fikirlerinizi merak ediyorum . Cihaz fastboota giriyor onda bir sıkıntı yok...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba dostlar sanırım ilk defa bir cihaza brik yapmayı başardım. Akşam akşam kaşıntı tutmuş olacak ki gidip güzelim telefona miui yüklemeye kalktım. Yükledim de fakat hiç beğenmedim de direkt geri dönmeye çalıştım fakat cihaz resmen kendini kilitledi ne twrp ne mitool hiçbirini kabul etmiyor fikirlerinizi merak ediyorum . Cihaz fastboota giriyor onda bir sıkıntı yok...
** Güncelleme EDL modeye girmeyi başardım miflash 2020.3.14.0 programı üzerinde orjinal romunu COM30 prtuyla bağlantı sağladı 2312 saniye geçti storec.mbn adlı dosyayı atmaya çalışlıyor hala

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
onu yetliki hesapla acmaniz lazim hocam bunun için istanbulbalisi hocam yardimci olabilir. ayni olay benimde basima geldi kendisine gonderdim sağolsun yetkili hesapla acti

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
onu yetliki hesapla acmaniz lazim hocam bunun için istanbulbalisi hocam yardimci olabilir. ayni olay benimde basima geldi kendisine gonderdim sağolsun yetkili hesapla acti
programda hesap açma isteği vermedi ki normal rom atar gibi atmaya çalışıyorum ama yanlış mı yaptım acaba

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
telefonunuzu şarja takarken uyari vermiyormu
guc tusuna bastiğinizda tepki vermiyor mu
ne yaparsaniz yapin telefonda tepki uyari titreme alamiyorsaniz istanbulbalisi hocam sizin peroblemi cozer

terriblephoenix24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mİ5 PRİME
Konular
18
telefonunuzu şarja takarken uyari vermiyormu
guc tusuna bastiğinizda tepki vermiyor mu
ne yaparsaniz yapin telefonda tepki uyari titreme alamiyorsaniz istanbulbalisi hocam sizin peroblemi cozer
cihaz zaten androidone var o yüzden bende hesap falan istemiyor sadece gmail hesabı var araştırdığımda cihaza romu yükleme kısmında eğer bootloader kilidi kapalı ise yetkili hesap istiyormuş ki zaten bu cihazın bootloader kilidi açık sıkıntı yok bundan dolayı tek sıkıntım şu adna edl moda giriyor cihaz okunuyor formatı nasıl atmam gerekiyor onu çözemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu çözdüm sebebi rom yükleme programının x64 versyonunu kullandım çözüldü cihaz açıldı teşekkürler

Son düzenleme:
Üst Alt