Soru İlk android cihazım ( adaptör orijinal mi ? )

Sevo16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Servan Murat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
2
iPhone 6s bozulduktan sonra uygun fiyatlı telefon olarak note 8 pro almış bulunmaktayım. Cihaz global kararlı versiyon ..........................................................

Birde telefonun şarj adaptörü biraz değişik geldi gözüme sizce orijinal mi değil ?

Bildiğim kadarı ile hızlı şarj var tam şarj olma süresi nedir bilgi verirseniz sevinirim adaptörün orijinal olmamasından şüpheleniyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
öncelikle hayırlı olsun. imei konusunda kapanmadan attır ki kafan rahat olsun.. tele çok ihtiyacın olan bi anda kapanırsa sıkıntı yaşarsın. eğer imei attırmadan kullanırsan cihazı istediğin gibi formatlarsın sıfırlarsın ama ime attırdıktan sonra bu gibi işlemleri twrp üzerinden yapman gerekir yoksa imei silinir. şarz aleti konusuna gelince 2 hafta önce aldım cihazı ama 2 gün sonra değiştirdiğim için şarz aleti fotosunu atamıyorum. renk ve tip böyle ama bildiğim kadarıyla ve bendekini örnek alırsak iletken kısımlar böyle değildi daha ince ve düz yapıya sahiptiler yani araya dönüştürücü takmadan kullanamıyordun.. kaç saatte şarj olduğuna da hiç dikkat etmedim .

Oyla:

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Bende global kararlı siyah aldım ama şarj aletim beyaz. Emin olamadım şimdi

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Orijinal hocam içiniz rahat olsun

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
iPhone 6s bozulduktan sonra uygun fiyatlı telefon olarak note 8 pro almış bulunmaktayım. Cihaz global kararlı versiyon henüz imei atılmadı telefoncu kapanana kadar kullan kapanınca imei atarız dedi tanıdık zaten. Sıkıntı olur mu bu imei muhabbeti?

Birde telefonun şarj adaptörü biraz değişik geldi gözüme sizce orijinal mi değil ?

Bildiğim kadarı ile hızlı şarj var tam şarj olma süresi nedir bilgi verirseniz sevinirim adaptörün orijinal olmamasından şüpheleniyorum
Cihazınız Hayırlı olsun. Aramıza hoş geldiniz.
Konu başlığınızı, Forum Kurallarımıza uygun olarak düzeltin lütfen.
Forum Kurallarımız
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Oyla:
Üst Alt