Yardım İlginç Hata kulaklik

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Mi 9 se cihazimi kullanirken bir hata daha gordum yazisma uygulamasi olan telegrami kullanmaktayim spotify ile sarki dinlerken telegramda mesaj geldigi zaman veya telegramda bakinirken spotify ses cizirdiyor biri gidiyor geliyor ses gidiyor sonra uygulamalari acip kapiyorum spotifye giriyorum sorun yok saatlerce dinliyorum ama telegram ve spotify ile ikisi cakisiyor mu ne. Ses bozuluyor anlam veremedim karsilasan var mi acaba kulakliktan bazen hic ses gelmiyor spotify kulanirsam mesajlasma uygulamalari acmadigim surece sorun yok telegrama girince saptmaya basliyor kulakliklar telegrami arkaplanda kapatinda kulakliklar pit pit diye ses cikiyor normale donuyor

Son düzenleme:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Sorunu bende yaşıyorum arkadaşlar. Sorunu şöyle gideriyorum benim bulduğum yol (öyle sanıyorum): Cızırtı olduktan ve ses gittikten sonra kulaklığı çıkartın. Ardından müziğin sesini kapatın ve müziği başlatın müzik sessiz bir şekilde çalarken kulaklığı takın. Sorun çözülüyor fakat kalıcı değil. Alternatif yol olarak kullanılabilir. İyi forumlar.
Daha kolay yolu var. Ses gittikten sonra birini arayıp hemen kapatın (çalmasına gerek yok) anında düzeliyor

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mertbos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Discovery
Konular
4
Pil tasarrufu yapay zeka hatasından kaynaklı. Yazılımsal yani.
Müzik uygulamasının tasarruf modunu ayarlarda kapatın.
Olmaz ise rom değiştirin bende artık olmuyor bu sorun.

Çok teşekkürler. Tasarruf modunu kapatınca sorun çözüldü ve bir daha tekrarlamadı. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar mutlaka bi bu çözümü denemeli.

Oyla:
Üst Alt