Tıkla Katıl

Alış İkinci el xiaomi Mi6 Alış

'Forum Normal Üyeleri Alışveriş Bölümü' forumunda by_hector tarafından 9 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. İkinci el sağlam olan xiaomi mi 6 arıyorum satmak isteyenler yada aklında olanlar cevap verebilir mi?

2. bende var kardeşim yalovadayım elden teslim olucak şekilde alabilirseniz satarım telefon 2. tel olarak akşam iş çıkışlarında ve hafta sonları kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıyorum tek çizik darbe yok delta garantili yalova gold bilgisayardan aldım 6 aylık telefon iş yerinde note 4x kullanıyorum bununla devam edip mi mix 2s çıktığında onu almayı düşünüyorum

3. Konu başlığı düzenlendi, ilgili alana taşındı.
    İyi forumlar.

4. Ne kadar

5. 1750

6. merhaba;
    mi6 64 gb kayıtlı 3 aylık cihaz 1600 tl satabilirim. istanbul içi elden teslim edebilirim.

7. Merhaba,Mi 6 6/128 GB 20 günlük yaklaşık 23 ay garantili faturalı

8. 128gb 6ram seramik çiziksiz 1850tl 2 aylık

Captainalp bunu beğendi.
  9. 64 gb mi6 1500tl verebilirim, delta garantili

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp bunu beğendi.
  10. Bu kadar düşürmeyin arkadaşlar piyasayı 1500 liraya bu özellikte başka telefon mu var.

11. çizik ezik sorun varsa verilebilir bunları belirtmek gerekir hakkı 1700 ve üstü bence

12. Kesinlikle.

mahmutbk77 bunu beğendi.
  13. Sıfırı 1800 tl kardeşim 100 TL fazla verir sıfır alır insan. Sen istemesen de piyasa aşağıya çekiyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp bunu beğendi.
  14. haklısın ben satma taraftarı değilim açıkçası pyasa belli ederinden bahsediyorum daha aşağı verilmez diyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...