Yardım İki redmi note 7 farkları

Tarık k.

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Yakın arkadaşım KVK garantili Konya'dan rn 7 aldı. Bende GM 5 plus vardı. Telefonunu görünce çok hoşuma gitti fotoğraf kalitesi ve şarj süresi. Bir ay sonra migrostan 1850 TL ye delta garantili 64 GB rn 7 aldım. İki hafta sonra yanyana geldik. Portre modunda telefonumun kastigini farkettim. Bütün ayarlar aynı iken ekran resmi bile dahil buna. Son parlaklıkta arkadaşın rn 7 si bir iki ton daha parlak. Kamera kalitesi bir iki tık daha iyi. Telefonla konuşurken ekran kapanmiyor bazen. Kolayca ısınıyor telefon. Sizce bu telefon ayıplı ürün mü yoksa ithalatci garanti olduğu için farklı bir sürüm mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yakın arkadaşım KVK garantili Konya'dan rn 7 aldı. Bende GM 5 plus vardı. Telefonunu görünce çok hoşuma gitti fotoğraf kalitesi ve şarj süresi. Bir ay sonra migrostan 1850 TL ye delta garantili 64 GB rn 7 aldım. İki hafta sonra yanyana geldik. Portre modunda telefonumun kastigini farkettim. Bütün ayarlar aynı iken ekran resmi bile dahil buna. Son parlaklıkta arkadaşın rn 7 si bir iki ton daha parlak. Kamera kalitesi bir iki tık daha iyi. Telefonla konuşurken ekran kapanmiyor bazen. Kolayca ısınıyor telefon. Sizce bu telefon ayıplı ürün mü yoksa ithalatci garanti olduğu için farklı bir sürüm mu?

Global Avrupa çin rom dan bahsedilmiş. Bununla ilgili olabilir mi? Kendi telefonum hangi romda nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleme:

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
İkinci el nasıl değişim olacak ki twrp yükleyip global rom u yükleyebilirsiniz.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Romu değiştirmekten bahsetmiştim. Gerek var mı değiştirmeye ?

Oyla:
Üst Alt