Yardım Hyperos'tan MIUI düşürme

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
4
Bilgisayarım yok, kandırma yöntemi ile bu işlemi yapsam çökme olur mu yada yazılımsal sorunlar. Redmi 12 kullanıyorum bazen sıcak bazen idare eder derecede ısınıyor. MIUI geçsem belki sorun çözülür.

Bu yöntem
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bl kilidi kapalı.

alimitnick

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Bl kapalıyken böyle bir işleme kalkışmanızı önermem.

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Bilgisayarım yok, kandırma yöntemi ile bu işlemi yapsam çökme olur mu yada yazılımsal sorunlar. Redmi 12 kullanıyorum bazen sıcak bazen idare eder derecede ısınıyor. MIUI geçsem belki sorun çözülür.

Bu yöntem

Bl kilidi kapalı.
Diğer hocamızın belirttiği gibi risk alınacak bir durum değil daha sonrasında çok uğraştırıcı olur. BL kilidini açıp temiz kurulum yapmanız daha iyi bir seçenek olabilir.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Redmi 12 kullanıyorum bazen sıcak bazen idare eder derecede ısınıyor.

Bu yöntem

Bl kilidi kapalı.

Hocam Redmi serisinden ısınmama beklentisi içerisine girmeniz mümkün değildir. Yaz aylarında Kullanılan her telefon ısınır.
İnsanlar sıcaktan bulanıyorlar, terliyorlar. Neden telefonları üstün bir şey gibi düşünüp ısınmasını anormal karşılıyoruz.
Spor yapan bir insanın ısı derecisinin artması, yorulması nasıl normalse, telefonlarında uygulama kullanması buna benzer bir durum.

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Redmi serisinden ısınmama beklentisi içerisine girmeniz mümkün değildir. Yaz aylarında Kullanılan her telefon ısınır.
İnsanlar sıcaktan bulanıyorlar, terliyorlar. Neden telefonları üstün bir şey gibi düşünüp ısınmasını anormal karşılıyoruz.
Spor yapan bir insanın ısı derecisinin artması, yorulması nasıl normalse, telefonlarında uygulama kullanması buna benzer bir durum.
Haklısınız hocam Mardin de yaşıyorum birde 40 43 derece burası ıslak bez ile şarja takıyorum yoksa telefonun ısısı güneş ile eş değerde ısınıyor 😂

Telefon güzel ama tek sorun ısınma.

Redmi 12 siz nasıl bilirsiniz bu arada hocam yeni aldım 1 aylık cihaz helio 88 işlemci 8gb ram 256gb hafıza.

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
5
Haklısınız hocam Mardin de yaşıyorum birde 40 43 derece burası ıslak bez ile şarja takıyorum yoksa telefonun ısısı güneş ile eş değerde ısınıyor 😂

Telefon güzel ama tek sorun ısınma.

Redmi 12 siz nasıl bilirsiniz bu arada hocam yeni aldım 1 aylık cihaz helio 88 işlemci 8gb ram 256gb hafıza.
Telefon kötü iyi değil oyun için kullanmayacaksanız bile kasma takılmalar olacaktır 1 yıldan daha az sürede işinizi görüyorsa sıkıntı yok.

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefon kötü iyi değil oyun için kullanmayacaksanız bile kasma takılmalar olacaktır 1 yıldan daha az sürede işinizi görüyorsa sıkıntı yok.
Satmak ile satmama arasında gidip geliyorum şuan ilana koydum hata. Redmi note 10 pro yada Redmi note 12 4g almayı düşünüyorum.

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
5
Satmak ile satmama arasında gidip geliyorum şuan ilana koydum hata. Redmi note 10 pro yada Redmi note 12 4g almayı düşünüyorum.
Dediğim gibi oyun için kullanacaksanız fazla bir şey beklemeyin normal kullanımda da zamanla kasma olur redmi note 12 pro 5g almanızı tavsiye ederim kullanıcısı olarak.

Üst Alt