Soru HyperOS'ta sistem uygulamalarında reklam var mı? Sistem uygulamaları kaldırılabiliyor mu?

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
AOSP 13
Telefon Modeli
Apollo
Bootloader Kilidi
Açık
Başlıkta da belirttiğim gibi; HyperOS'ta sistem uygulamalarında reklam var mı? Sistem uygulamaları kaldırılabiliyor mu?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Başlıkta da belirttiğim gibi; HyperOS'ta sistem uygulamalarında reklam var mı? Sistem uygulamaları kaldırılabiliyor mu?
Hocam bu soruyu sormanız hata:) bence ikimiz de cevabı biliyoruz. xiaomi 14ten portlanmış sürümü kurduğumda sistem uygulamaları reklamdan geçilemiyordu çin portu olduğu için getapps vardı tövbe ettirdi bana bi uygulama yükleyecem diye. sistem uygulamaları da kaldırılamıyor.

Oyla:

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu soruyu sormanız hata:) bence ikimiz de cevabı biliyoruz. xiaomi 14ten portlanmış sürümü kurduğumda sistem uygulamaları reklamdan geçilemiyordu çin portu olduğu için getapps vardı tövbe ettirdi bana bi uygulama yükleyecem diye. sistem uygulamaları da kaldırılamıyor.
Bir umut sordum işte:)

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam getapps bana tövbe ettirdi geekbench yükleyecem diye 4 tane reklam geçtim hepsi de çince bişeyler. Ayrıca seviye atlanmış videolu reklamlar çıkabiliyor geçmek için biraz izlemek gerekiyor.

Oyla:
Üst Alt