Yardım Hyperos

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.6.0 TKWEUXM
Telefon Modeli
Mi 11 T
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 11 t cihazına hyperos indirmek istiyorum güncelledğim zaman IMEI gider mi kilidi açık güncellendikten sonra botloader kilidi kapanır mı manuel bir şekilde güncellemek istiyorum

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Mi 11 t cihazına hyperos indirmek istiyorum güncelledğim zaman IMEI gider mi kilidi açık güncellendikten sonra botloader kilidi kapanır mı manuel bir şekilde güncellemek istiyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
ben mi flash uygulaması ile fastbootroom şeklinde yükledim, imeiler gitti 8 ay bu şekilde kullanıp sonra bakacağım kayıt işlerine

Oyla:

Bedir142

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bedirhan
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Öğrenci
Konular
1
ben mi flash uygulaması ile fastbootroom şeklinde yükledim, imeiler gitti 8 ay bu şekilde kullanıp sonra bakacağım kayıt işlerine
Yanlış hatırlamıyorsam Mart'ta yeni yasa devreye girecekti bti sorgulama ekranından 2+2 toplam 4 ay daha uzatabilecektik ben 6 aydır kullanıyorum imeisiz şekilde eğer bu yasa gerçekten gelirse IMEI atma gibi bı derdimiz kalmayacak

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış hatırlamıyorsam Mart'ta yeni yasa devreye girecekti bti sorgulama ekranından 2+2 toplam 4 ay daha uzatabilecektik ben 6 aydır kullanıyorum imeisiz şekilde eğer bu yasa gerçekten gelirse IMEI atma gibi bı derdimiz kalmayacak

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu yasa yurtdışında yaşayan kişiler için geçerli onun dışında 8 ay normal kullanım süresi var

Oyla:
Üst Alt