Yardım Hyperos yüklenmiyor

• Konbuyu başlatan ando
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 590

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.8
Telefon Modeli
13 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Hocam merhabalar benim telefonum redmi note 13 Pro 5G güncelleme sıkıntısı var telefon hakkındaya giriyorum mıuı 14 sürümlü telefonumu güncellemeleri kontrol et diyorum ve güncelleme kayıtlarına izin yok diyor aynı zamanda en son paketi indir diyorum indirilmiyor hatası veriyor yardım ederseniz sevinirim şimdiden

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Hocam merhabalar benim telefonum redmi note 13 Pro 5G güncelleme sıkıntısı var telefon hakkındaya giriyorum mıuı 14 sürümlü telefonumu güncellemeleri kontrol et diyorum ve güncelleme kayıtlarına izin yok diyor aynı zamanda en son paketi indir diyorum indirilmiyor hatası veriyor yardım ederseniz sevinirim şimdiden
Çin Roma'da mısınız yoksa globalde mi? Ayrıca zaten bootloader açmışsınız, bir sonraki güncelleme hyperOs olacak zaten onuda yükleyemezsiniz oradan.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Boot kilidi açık olan cihaza, ota güncellemesi niye bekliyorsunuz ki? Gelen güncellemeyi indirip direk fastboot üzerinden yükleyebilirsiniz. Yada twrp sürümü yayınlanmışsa ve recovery yüklüyse, recovery üzerinden yapabilirsiniz.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Boot kilidi açık olan cihaza, ota güncellemesi niye bekliyorsunuz ki? Gelen güncellemeyi indirip direk fastboot üzerinden yükleyebilirsiniz. Yada twrp sürümü yayınlanmışsa ve recovery yüklüyse, recovery üzerinden yapabilirsiniz.
İyi de, hyperOS sadece China rom'a geldi note 13 pro 5g'de.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
İyi de, hyperOS sadece China rom'a geldi note 13 pro 5g'de.
Hangi cihaza, hangi güncelleme geldiğini ben nasıl bilebilirim? Eğer güncelleme gelmişse bu şekilde yükleyebilir, gelen güncellemeyi de cihaza sahip olan arkadaş takip eder sanırım.

Oyla:

whiplash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi13tpro
Konular
1
yüklemediysen hala bence bir süre daha yükleme. ciddi bug var