Yardım HyperOs twrp ile kurulur mu?

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
38
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOs 1.0.2 tjbinxm
Telefon Modeli
Mi 10 umi
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese yi günler dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi ikinci el bir tane xiaomi mi 10 aldım içinde hyperos yüklü. Yüklü olan rom 1.0.2 TJBINXM
Hangi rom olduğunu bilmiyorum hindistan sanırım. Cihsz yurtdışı malum yolla kayıtlı. Cihazda bl kilidi açık ve twrp yüklü. Ben buna eu rom hyperos yüklemek istiyorum twrp ile olur mu? Yanlış bişey yapıp cihazı brick etmek istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Herkese yi günler dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi ikinci el bir tane xiaomi mi 10 aldım içinde hyperos yüklü. Yüklü olan rom 1.0.2 TJBINXM
Hangi rom olduğunu bilmiyorum hindistan sanırım. Cihsz yurtdışı malum yolla kayıtlı. Cihazda bl kilidi açık ve twrp yüklü. Ben buna eu rom hyperos yüklemek istiyorum twrp ile olur mu? Yanlış bişey yapıp cihazı brick etmek istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.
askerdesin yanlış birşey yapıp telefonu açılmayacak hale getirebilirsin yardımcı olması için pc yok çok fantastik istek bunlar yüklenir mi yüklenir de sorun olursa telefonsuz kalmayı göze alıyorsan neden olmasın

Oyla:
Üst Alt