Ana Başlık HyperOS Tanıtıldı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 47
  • Görüntüleme 3K

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Xiaomi,yapılan etkinlikte Xiaomi 14 Modelini ve yeni arayüzü olan HyperOS'u tanıttı.,

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi HyperConnect, yeni bir entegre cihaz merkezinde sunulan, cihazların gerçek zamanlı olarak dinamik olarak ağa bağlanmasını sağlayan "cihazlar arası akıllı bağlantıya" yardımcı oluyor. Cihaz sıralaması kişinin durumuna göre gerçek zamanlı olarak değişir ve tek tıklamayla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir.

Ayrıca HyperOS etrafınızdaki cihazları bir bütün halinde birbirine bağlayarak uygulamaların cihazlar arası donanım yeteneklerini çağırmasına olanak tanır; kamera işbirliği, PC video konferansı, cep telefonu arka kameralarının ücretsiz kullanımı, ağ işbirliği, tablet ve cep telefonu kullanımı 5G ağı, cihazlar arası odak bildirimli telefon, TV'de sunulur.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İlk model grubu (Kasım 2023 ortasından sonuna kadar kademeli olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor)
Xiaomi 14 Pro, Xiaomi 14, Xiaomi MIX Fold 3, Xiaomi MIX Fold 2, Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13, Redmi K60 Pro, Redmi K60

Sonraki model grupları (ilerletme süresi belirlenecek)
Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12, Redmi K50 Extreme Sürümü, Redmi K50 E-Spor Sürümü, Xiaomi 12S Ultra, Xiaomi 12S Pro, Xiaomi 12S, Xiaomi 12 Pro Dimensity Sürümü, Redmi K50 Pro, Redmi K50, Xiaomi Pad 5 Pro 12.4
Sonraki parti bilgileri bu duyuruda sürekli olarak güncellenecektir.
Açıklamada belirtilen cihazlar Çin Beta için planlanmıştır,Global için net bir tarih paylaşılmadı

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Kimden: Mi Fans Home

We will start our international rollout of #XiaomiHyperOs in the first quarter if 2024...

" 2024 ün ilk çeyreğinde XiaomiHyperOs' un global lansmanına başlayacağız."

Hadi hayırlısı...8=):D

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Bakalım nasıl olacak, benim beklentim yağ gibi aksın reklamlar tamamen kaldırılsın, ve kamera için özellikler gelsin çekimler içinde yapay zeka kullanılsın daha iyi kamera mesela alacak eski modeller içinde o sulu boya görüntüsü gitsin bir nebze daha net fotoğraflar çekilsin yeter.

Benim hyperostan beklentim bu 👍

nameisanais

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
12
Note 12 pro 4g için gelicek mi acaba çok merak ediyorum

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bir süredir aklımdaydı sistem gereksiz yoruluyor apk lar sistem boyutları vs gereksiz büyüyor gibi geliyordu inşallah bunların temizlenmiş bir halini getirirler
demek istediğim eskiden 100 mb falan android romlar vardı hadi şimdi de 1 gb olsun o romlar custom romlar bile 1.5-2 gb dan başlıyor bunu biraz lite yapmaları lazım

Üst Alt