Yardım HyperOs Miui Dönüşüm.

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Arakdaşlar Merhaba. Bugün cihazıma direnc ile imei attırdım hyperos yüklemişler. Telefonu yeniden başlattığımda kilit açık görünüyor. Pubg oynuyorum. En stabil rom hangisidir. Kurulum için takip etmem adımlar nelerdir. Bu konuda fikir verir misiniz ?

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Takip. Bugün 13 pro + aldım aynı sorun bende de var hiç beğenmedim. Direk MIUI 14'e geçeceğim deneyimlerinizi paylaşaırsanız sevinirim

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
19
Arakdaşlar Merhaba. Bugün cihazıma direnc ile imei attırdım hyperos yüklemişler. Telefonu yeniden başlattığımda kilit açık görünüyor. Pubg oynuyorum. En stabil rom hangisidir. Kurulum için takip etmem adımlar nelerdir. Bu konuda fikir verir misiniz ?
HyperOS yapacaksan en stabil rom Tayvan ve Endonezyadır. Lakin Pubg oynayıp çok sabit fps almak istiyorsan fastboot ile MIUI Romuna dön. Ayrıca şu var; HyperOS sürümünde google optimize edilemiyor yani durdurulamıyor, MIUI da bu sorun yok. Yani kısaca tavsiyem ditekt olarak fastboot ile sürüm düşürmen
Bootloader kilidi açıksa sadece videoyu izlemen yeter.
Fastboot nasıl atılır
1) Bootloader kilidi açık olacak
2) USB HATA AYIKLAMA VE ADB açılacak
3) Bilgisayara Mi Flash ve ADB indirilecek
4) İndireceğin romu bulup RAR dan çıkar
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videoyu izle yap. LAKİN BENİ DİKKATLİ DİNLE HYPEROS SÜRÜMLERİNDE BOOTLOADER AÇILMASI ZORDUR
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Takip. Bugün 13 pro + aldım aynı sorun bende de var hiç beğenmedim. Direk MIUI 14'e geçeceğim deneyimlerinizi paylaşaırsanız sevinirim
Ben şuan XIAOMI 12T HyperOS Endonezya kullanıyorum. Mi Video, Müzik; System Daemon, MSA ve Joyoseyi silince daha stabil hale geldi.

Üst Alt