Yardım HyperOS güncellemesi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Herkese merhaba.
Yakın zamanda Poco X5 Pro modeline geçtim. Daha önce kullandığım Redmi Note 10S telefonumu da kızıma verdim. Cihaz yurt içi kayıtlı. Cihaza HyperOS güncellemesi gelecek. Cihazın bl kilidi açık. Şu anda MiUi 14 Endonezya yüklü. Cihaza HyperOS geldiğinde nasıl yapayım? Fastboot ile yeni yükleme mi yapayım? Yoksa fastboot ile yeniden global yükleyip bl kilidini yükleme esnasında kapatıp ota dan gelmesini mi bekleyeyim?
Fikirlerinizi bekliyorum.

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Herkese merhaba.
Yakın zamanda Poco X5 Pro modeline geçtim. Daha önce kullandığım Redmi Note 10S telefonumu da kızıma verdim. Cihaz yurt içi kayıtlı. Cihaza HyperOS güncellemesi gelecek. Cihazın bl kilidi açık. Şu anda MiUi 14 Endonezya yüklü. Cihaza HyperOS geldiğinde nasıl yapayım? Fastboot ile yeni yükleme mi yapayım? Yoksa fastboot ile yeniden global yükleyip bl kilidini yükleme esnasında kapatıp ota dan gelmesini mi bekleyeyim?
Bootloder klidini kapatirsan sonrasinda tekrar açmak için usret karşılığı açmaya izin veriyor xiaomi

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Cihaza resmi olarak HyperOS yazılımı gelmesi bu senenin ortaları ve sonu bulabilir şimdiden ümitlenmeyin hocam.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Bl açık kalsın hocam, zararı yok. Fastboot ile temizinden mis gibi bi kurulum önerimdir benim şahsi fikrim..

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Herkese merhaba.
Twrp kurulu değilse bootloader kilidinin açık olup olmamasının bir önemi yok otadan alır ve günceller telefon kendini twrp ile veri kaybetmeden kurmak istersen twrp üzerinden miui ota yı aktif edip recovery rom dosyası ile güncellemenizi yapabilirsiniz.

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
note 10s icin hyper os gelecek midir?

tarikbekirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Lenovo
Konular
0
hyperos güncellemesi gelmeyecekmiş galiba

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
hyperos güncellemesi gelmeyecekmiş galiba

Vallaha bu kadar uzun süreden sonra ben geleceğini hiç sanmıyorum. Bir ara gelecek dediler felan ama kaldı o iş vermeyecekler muhtemelen..

Üst Alt