Soru Hyperos - Güncellemesi gelmemesi

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Orijinali çin cihaz 14.0.5 miui global stabil yüklü. Halen otomatik hyperos güncellemesi gelmedi. Başka gelmeyen var mı? Zaman içerisinde gelme ihtimali var mı?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bootloader açıkken hyperos güncellemesi gelmiyor. Çin cihazı olduğu için bootloader kilitleyemezsiniz brick olur fastboot romu indirip manuel olarak yüklemeniz gerekiyor mi flash ile rom yüklerken clean all sectiginizden emin olun bootloader sakın kilitlemeyin.

Oyla:

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Bootloader açıkken hyperos güncellemesi gelmiyor. Çin cihazı olduğu için bootloader kilitleyemezsiniz brick olur fastboot romu indirip manuel olarak yüklemeniz gerekiyor mi flash ile rom yüklerken clean all sectiginizden emin olun bootloader sakın kilitlemeyin.
Çin rom hyperos stabil kuruldu. Ancak global rom hyperosu hem Fastboot hem Rocovery açmadı, soft brick oldu.. çözümü var mıdır?

Oyla:

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Cevabiniz oldukça bilgilendirici, yardımcı tavriniz için şükranlarımı iletiyorum. Bunun ötesinde bir noktaya netlik getirmek istemiştim.
Bl açık hiçbir cihaz örneğin Bu sene sonuna kadar hicbisekilde Hyperos güncellemesi almayacak mi?
Bunun önünde şirket politikası ile ilgili ileride değişebilecek bir tutum mu var yoksa niyet olduğu halde çözüm üretilmesi imkansız yazılımsal enformatik bir engel mi var?

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Cevabiniz oldukça bilgilendirici, yardımcı tavriniz için şükranlarımı iletiyorum. Bunun ötesinde bir noktaya netlik getirmek istemiştim.
Bl açık hiçbir cihaz örneğin Bu sene sonuna kadar hicbisekilde Hyperos güncellemesi almayacak mi?
Bunun önünde şirket politikası ile ilgili ileride değişebilecek bir tutum mu var yoksa niyet olduğu halde çözüm üretilmesi imkansız yazılımsal enformatik bir engel mi var?
Xiaomi hyperos ile güncelleme politikasını değiştirdi bootloader kilidi açmak için yeni kurallar ve yöntem getirdi ve kilidi açık cihazların ota üzerinden otomatik güncelleme almayacağını söyledi ancak bilgisayar üzerinden mi flash ile bootloader kapatmadan hyperos rom yükleyebilir veya güncelleyebilirsin.

Oyla:

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Xiaomi hyperos ile güncelleme politikasını değiştirdi bootloader kilidi açmak için yeni kurallar ve yöntem getirdi ve kilidi açık cihazların ota üzerinden otomatik güncelleme almayacağını söyledi ancak bilgisayar üzerinden mi flash ile bootloader kapatmadan hyperos rom yükleyebilir veya güncelleyebilirsin.
Onda şöyle bir sorunla karşılaştım. Çin cihaz çin Hyperos flashladim sorunsuz çalıştı. Devamında Global Hyperos flasladim ve mutsuz son, soft brick oldu. Kendi cabalarimla cihazımi çin rom hariç flashladigimda brick oluyor, Telefoncu sırrını söylemediği bir metodla ücreti mukabilinde global MIUI 14.0.4 kurdu çalışıyor. Ancak global Hyperos stabil olmadığı için kuramadigini söyledi...

Oyla:

gsli_falc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hnsl
Cihazım
Note 10s
Konular
21
Her güncelleme geldiğinde manuelmi yükleyecez

Oyla:

eternal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
K60
Konular
3
Onda şöyle bir sorunla karşılaştım. Çin cihaz çin Hyperos flashladim sorunsuz çalıştı. Devamında Global Hyperos flasladim ve mutsuz son, soft brick oldu. Kendi cabalarimla cihazımi çin rom hariç flashladigimda brick oluyor, Telefoncu sırrını söylemediği bir metodla ücreti mukabilinde global MIUI 14.0.4 kurdu çalışıyor. Ancak global Hyperos stabil olmadığı için kuramadigini söyledi...
Acaba telefoncu MIUI 14 surumunu Çin'den globale cevirebilmek icin root gibi birşey mi yapıyor?

Oyla:

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
5
Ota yoluyla gelmedi bekliyoruz bakalım. Bootloader kilidi kapalı. Hiç oynamadım telefon orjinal şekli ile

Oyla:
Üst Alt