Yardım Hyperos geçişi sonrası şarj olma hızında düşüş

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.5.0 UMOMIXM
Telefon Modeli
Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
normalde MIUI 14 fake rom kullanıyordum global hyperos roma geçtim telefon 67 w yazsada daha yavaş sarj olmaya başladı önceden mesela ekran kapalı saatte 170 civarı yazıyordu şuan 83 bu sorunu nasıl çözebilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

normalde MIUI 14 fake rom kullanıyordum global hyperos roma geçtim telefon 67 w yazsada daha yavaş sarj olmaya başladı önceden mesela ekran kapalı saatte 170 civarı yazıyordu şuan 83 bu sorunu nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-17-13-41-44-032_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2024-08-17-13-41-44-032_com.digibites.accubattery.jpg
    481,7 KB · Görüntüleme: 5

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
Keşke geçmeseydin ben de geçtim pişmanım IMEI atıldığı için dönemiyorum.

IMEI yoksa tekrar rom kur MIUI stabil düzelir

Oyla:

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
20
HyperOS Xiaomi 12T sorun dediğiniz şey bende de var ama bildiğim kadarıyla bu bir sorun değil. Cihaz şarj edilirken ısınıyor ve HyperOS Android 14 (Google artık durduramıyor) olduğu için olabildiğince cihazı soğuk tutmaya çalışıyor ve bir nevi de olsa şarj hızı düşüyor. Bu HyperOSun değil Androidin suçu

Oyla:

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke geçmeseydin ben de geçtim pişmanım IMEI atıldığı için dönemiyorum.

IMEI yoksa tekrar rom kur MIUI stabil düzelir
ne gibi sorunlar yaşıyorsun bu sorun dışı pek birşeyler yaşamadım pek oynamakta istemiyorum tekrardan yedekle falan filan

Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
8
ne gibi sorunlar yaşıyorsun bu sorun dışı pek birşeyler yaşamadım pek oynamakta istemiyorum tekrardan yedekle falan filan
Telefon tamamen kapandıktan sonra güç tuşuna basılı tutunca HyperOS yazısı geliyor altta noktalar çıkıyor sonra birden kapanıyor tekrar güç tuşuna basınca açılıyor sonra simgeyi kaydırınca düzenlemek ya da ana ekrana eklemek için ekranda takılı kalıyor nereye girsem simge gözüküyor telefon çok hantal ağır vs vs oyun performansı baya düşük pubg mobile oynarken ekran takılarak dönüyor çok ısınıyor şarjı gitmiyor keşke geçmeseydim de fake romda kalsaydım

Oyla:
Üst Alt