HyperOS HyperOS Bootloader Açma Bypass 2024

mevo011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mevlüt
Cihazım
redmi note 8
Konular
7
Merhaba arkadaşlar herkese sıkıntı yaratan HyperOS Bootloader kilidini bypass ile nasıl açılacağını anlatmaya çalıştım.

Cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunlardan siz sorumlusunuz

1. Geliştirici seçeneklerini açın
  2. Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici seçeneklerinde OEM Kilidini Açma, USB Hata Ayıklamayı etkinleştirin.
  3. Geçerli Xiaomi hesabı ile giriş yapın.
  4. sadece mobil veri açık olsun.
  5. Kablo ile telefonu PC'ye bağlayın.

- indir
- C: sürücünüze çıkarın (C: \ php)
- bypass.cmd'yi başlat
- telefonda bir uyarı çıkacak
- seçeneğini işaretleyin ve Tamam'ı tıklayın.
- cmd sizi ayarlara yönlendirecek orada " na gir ve hesap ekleye tıkla"
- cmd üzerinde "Account bound successfully, wait time can be viewed in the unlock tool" yazısı çıktığında bypass tamamdır.
- şimdi telefonu a alıp, ile kilidi açar bilirsiniz.

• * Bkz. " " için tıklayın
  1. Bekleme süresi boyunca, lütfen cihazı normal kullanın, SIM kartı takılı tutun, hesabınızdan çıkış yapmayın veya Telefonumu Bul'u kapatmayın ve cihazı başarıyla açılıncaya kadar yeniden kilit açmaya çalışmayın. Cihaz arada bir otomatik olarak HeartBeat paketlerini sunucuya gönderecektir.

enjoy :)

cexen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10 P
Meslek
IT
Konular
2
Keşke işe yarasa

Orochi™

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
Bu işlem 2023 2. Çeyrek den önce çıkan modellerde işe yarıyor , yeni modellerde ve çin cihazlarinda işe yaramıyor .
Bunla uğraşmak yerine 30 gün bekleyip yetki almanızı öneririm en sağlıklısı bu 168 saat süre sonunda açılıp acilmayacagids belirsiz .

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
aslında bir bypass söz konusu değil, illegal bir işlem de yok, gördüğüm kadarıyla adresine cihaz bilgilerini göndererek kilit açılması için başvuruyor. değişiklik olarak V816 olan hyper os build number yerine v14 yazarak göndermiş. ben çalışacağını düşünüyorum.

ebadem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
note 1
Konular
2
Var mı deneyen arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu işlem 2023 2. Çeyrek den önce çıkan modellerde işe yarıyor , yeni modellerde ve çin cihazlarinda işe yaramıyor .
Bunla uğraşmak yerine 30 gün bekleyip yetki almanızı öneririm en sağlıklısı bu 168 saat süre sonunda açılıp acilmayacagids belirsiz .
Hocam yetki olayına gelmiyoruz. Benim hesabım 2012 de alınmış bir hesap ben onunla bile alamadım. Şimdi yeni hesap açtım 30 gün dolmadı, dolunca çin cihazım için kilit açılacak mı?

Merkez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
8
aslında bir bypass söz konusu değil, illegal bir işlem de yok, gördüğüm kadarıyla adresine cihaz bilgilerini göndererek kilit açılması için başvuruyor. değişiklik olarak V816 olan hyper os build number yerine v14 yazarak göndermiş. ben çalışacağını düşünüyorumCan bey verdiğiniz link açılmıyor

Orochi™

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
Var mı deneyen arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yetki olayına gelmiyoruz. Benim hesabım 2012 de alınmış bir hesap ben onunla bile alamadım. Şimdi yeni hesap açtım 30 gün dolmadı, dolunca çin cihazım için kilit açılacak mı?
Yetki hesaba veriliyor yetki olmadan global cihazlarda hesabı bl açma bölümüne ekleyemiyorsun bu yüzden gerekli.
Kullandığın Çin cihazinin modeli nedir 2023 ortasından önce çıkan bir modelse işe yarar

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco X6Pro
Meslek
Mod
Konular
320
Yetki hesaba veriliyor yetki olmadan global cihazlarda hesabı bl açma bölümüne ekleyemiyorsun bu yüzden gerekli.
Kullandığın Çin cihazinin modeli nedir 2023 ortasından önce çıkan bir modelse işe yarar
Orochi ? Orjinal mi yoksa isim benzerliğimi hocam ?

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Ben 3500 günlük hesabımlada girip denedim . Yine limit aşıldı daha sonra tekrar deneyin uyarısı veriyor. Herkeste mi böyle

Orochi™

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
Orochi ? Orjinal mi yoksa isim benzerliğimi hocam ?
kendimi Orjinal olan olarak biliyorum ama
Eskiden Sony Ericsson, GM discovery , bir çok cihaza paylaşım yapmiştim

Ben 3500 günlük hesabımlada girip denedim . Yine limit aşıldı daha sonra tekrar deneyin uyarısı veriyor. Herkeste mi böyle
Hesaplami yoksa genel bir sorun var onu bilmiyorum ama kimisi direk alıyor , kimiside senin gibi her gün bir sonraki güne atıyor , ben yetkiyi Mart ayında almıştım 2. Denemede vermişti
En eski hesabıma almayı denedim ama günü görmedi 0 dan başlattı. 26. Gundeyim 4 gün sonra onada yetki almayı deneyecem bakalım ne olacak , her akşam tr saatiyle 19:00 da denemeye devam et elbet verecek .

Üst Alt