Soru Hyperos açık ekrandaki şarj bildirim animasyonu

ozzan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Redmi note 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.3.0
Telefon Modeli
Redmi note 11 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazım rn 11 pro hyperos yüklü, ekran açıkken şarja takınca durum çubuğu siyah olup şarj oluyor animasyonu geliyor ios'un dinamik adasına benziyor diyebiliriz. Sessiz mod açıp kapatırken de aynı animasyon ile bildirim veriyor. Sormak istediğim şudur, bu animasyonu tüm ya da daha fazla bildirim için ayarlama imkanımız var mı? Derdim dinamik ada değil bu var olan animasyon çok hoşuma gitti. Xiaomi'ye de yeni geçtiğim için varsa bir yolu bilmediğim için sormak öğrenmek istedim. Şimdiden teşekkür ediyorum

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
42
Cihazım rn 11 pro hyperos yüklü, ekran açıkken şarja takınca durum çubuğu siyah olup şarj oluyor animasyonu geliyor ios'un dinamik adasına benziyor diyebiliriz. Sessiz mod açıp kapatırken de aynı animasyon ile bildirim veriyor. Sormak istediğim şudur, bu animasyonu tüm ya da daha fazla bildirim için ayarlama imkanımız var mı? Derdim dinamik ada değil bu var olan animasyon çok hoşuma gitti. Xiaomi'ye de yeni geçtiğim için varsa bir yolu bilmediğim için sormak öğrenmek istedim. Şimdiden teşekkür ediyorum
Yok hocam ekstra öyle rom varsa rom değiştirerek olabilir ama stok telefonda tek animasyonlar onlar

Oyla:

mehm3ttw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 9
Konular
9
Hocam yok diye biliyorum bende o animasyonu çok seviyorum sessize alındığında falanda çıkıyor

Oyla:
Üst Alt