Gcam HyperCam + XML (Android Q&P) (Jairo Rossi 6.1 Final) 20.02.20

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Rica ederim Hocam. Kısa zamanda zaman ayırıp, yapmaya çalışacağım. Bende cihazı kullanmaktan keyif alıyorum, ama belirttiğiniz gibi, rom ve port uygulama desteğinin az olmasından, bazen cihazdan soğuyorum. :(
Şimdiden emeklerinize sağlık. Aslında ben hiç rom vs işlerine girmiyorum ancak şu Gcam olayı sıktı canımı :) Ne gcam yeni versiyonlar çalıştı ne de hypercam aslında çalıştı ancak gece modu kullanılamayacak kadar kastı. Dediğim gibi tek çalışan Gcam 6.2.030 o kadar :)

Metehanoozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
METEHAN
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
0
Note 6 Pro içinde uygunmudur acaba bu uygulama ?

baypipo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
7
Hocam birde aklıma şöyle bir fikir geldi. Benim telefonda en iyi Gcam versiyonu 6.2.030 çalışmakta ( Gecegörüşü vs sıkıntısız). Ancak bu versiyonun Configs uygulanacak apk sını bulamadım. 6.1 filan var config uygulanacak. Her yere baktım bulamadım. Eğer 6.2.030 versiyonunun config uygulanacak versiyonunu bulabilirsem buda işimi çözecek. Gündüz çekimleri için config uygulayabilirim ve tam her şey istediğim gibi olur. Bu versiyona ait config uygulanabilecek versiyona hiç denk geldiniz mi ?_

link alabılırmıyım rıca etsem

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
link alabılırmıyım rıca etsem
Hocam çözüm bulamadım ki, en sonunda bizim telefonlar için 7.0.009 version çıktı prolemsiz kullanıyor, her şeyi sildim bunu kurdum. Link aşağıda.

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam e4 sürümünde sağ tarafta ne yaptıysam wide (geniş açı) menüsünü çıkamaradım cihaz k20 pro videolarda var gözüküyor ama ben bulamadım.

Üst Alt