Soru Hyper OS

Dyxhxhxhxgxhxh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
15
Xiaomi yeni bir sistem olarak getiriyormuş sanırım. Bu güncellemeyi kullananlar var mı? Nasıl olmuş? Bir soru daha bu güncellemeyi almayacak telefonlar için xiaomi.eu gibi custom romlar bu güncellemeyi getirecek mi?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam ben başka bir cihazdan kendi cihazıma portlanmış halini kurdum. Sıfırdan bambaşka bir şey olarak beklemeyin uygulama tasarımları genel olarak arayüz tasarımı değişmiş ama bakınca bu miui diyeceğiniz bir yazılım. Fakat performans ciddi derece arttırılmış. Sistemin kullandığı ram miktarı ciddi derece düşmüş ve bu da çoğu soruna çare olmuş yani sistem akıcılaşmış Bana kamera performansı artmış gibi geldi. Bir sürü artısı ve eksisi var ama stabil sürüm çıkınca geçilebilir ama betadayken geçmenizi tavsiye etmem. Bir sürü hatayla karşılaşırsınız beta sürümünü kurarsanız.

Dyxhxhxhxgxhxh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Korkut
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben başka bir cihazdan kendi cihazıma portlanmış halini kurdum. Sıfırdan bambaşka bir şey olarak beklemeyin uygulama tasarımları genel olarak arayüz tasarımı değişmiş ama bakınca bu miui diyeceğiniz bir yazılım. Fakat performans ciddi derece arttırılmış. Sistemin kullandığı ram miktarı ciddi derece düşmüş ve bu da çoğu soruna çare olmuş yani sistem akıcılaşmış Bana kamera performansı artmış gibi geldi. Bir sürü artısı ve eksisi var ama stabil sürüm çıkınca geçilebilir ama betadayken geçmenizi tavsiye etmem. Bir sürü hatayla karşılaşırsınız beta sürümünü kurarsanız.
Teşekkürler bilgilendirmeniz için acaba bilginiz varsa benim cihazim note 9s yani hyperos güncellemesi almayacak bu güncellemeyi yapmanın yolu var mı ?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92

Alperen24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
49
Teşekkürler bilgilendirmeniz için acaba bilginiz varsa benim cihazim note 9s yani hyperos güncellemesi almayacak bu güncellemeyi yapmanın yolu var mı ?
Merhaba benim cihazımda note 9 pro şuanda YouTube'da miatoll yani note 9s içinde bir hyperos port mevcut isterseniz kurup deneyebilirsiniz.

Üst Alt