Sohbet Hücresel bekleme - Telefon Hizmetleri Şarj Sorunu Yaşayan Hala Var Mı?

burakrog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Merhabalar, bu sorunu yaşayan hala var mı? Ben 1 2 birşey yaptım ve telefon hizmetleri ve hücresel bekleme daha az şarj yiyip yüzdelik dilimden düşmeye başladı. Hüc. bekleme bende %50 civarındaydı. Onun ssini alamadım ama 35 in ssini aldım ve şuan %25 oranında zamanla daha da düşecek. Eğer sorun yaşayan hala varsa çözümü yazabilirim (kanıt ssli)
Telefon Redmi Note 11 6/128

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Merhabalar, bu sorunu yaşayan hala var mı? Ben 1 2 birşey yaptım ve telefon hizmetleri ve hücresel bekleme daha az şarj yiyip yüzdelik dilimden düşmeye başladı. Hüc. bekleme bende %50 civarındaydı. Onun ssini alamadım ama 35 in ssini aldım ve şuan %25 oranında zamanla daha da düşecek. Eğer sorun yaşayan hala varsa çözümü yazabilirim (kanıt ssli)
Telefon Redmi Note 11 6/128
Keşke ne yaptığınızı detaylı olarak yazsaydınız da bu sorunu yaşayan arkadaşlar da faydalanmış olsaydı. Tabii bunun için ücret talep etmeyeceksiniz.

burakrog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Keşke ne yaptığınızı detaylı olarak yazsaydınız da bu sorunu yaşayan arkadaşlar da faydalanmış olsaydı. Tabii bunun için ücret talep etmeyeceksiniz.
Nasıl yani, bunun için ücret mi alıyorlar? En yakın zamanda buraya yazacağım. Emin olmak için bekliyordum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de hangi bölüme konu açmalıyım? Forumda yeniyim de.

Son düzenleme:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Nasıl yani, bunun için ücret mi alıyorlar? En yakın zamanda buraya yazacağım. Emin olmak için bekliyordum.
Ne yazık ki bazı arkadaşlarımız sizler kadar paylaşımcı olamıyor ve herşeyi para zannediyorlar, biz çözüm bulduklarında (ki bu çözüm aslında bulunmuştur ve haberleri yoktur) özel mesajla ücret karşılığında özelden iletiyorlar. Hayatın paylaşarak daha da güzel bir hale geleceğini bilmiyorlar. Paylaşımınızı bekliyor olacağım, sevgiler.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373

Bir de hangi bölüme konu açmalıyım? Forumda yeniyim de.
İlk mesajınızı düzenleyebilir, yada buraya ekleme yapabilirsiniz. Ben ilgili bölüme taşırım.

burakrog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
İlk mesajınızı düzenleyebilir, yada buraya ekleme yapabilirsiniz. Ben ilgili bölüme taşırım.
Hocam kısmen işe yaradı. %50 den max %22 ye düştü. İşe yaradı sanırım. Yukarıya yazamıyorum çünkü düzenlenmiyor.

Çözüm: Ayarlar > Şifre ve güvenlik > Yetkilendirme ve geri alma > msa, Sim etkinleştirme servisi ve miui daemon kapadım ve bi nebze azaldı. Sonra xiaomi clouddan herşeyi (yedeklemeler ve cihazı bul'u kapattım) kapattım ve çıktım. Fakat sonradan açtım ne olur ne olmaz diye ve %20 22 lerde dolaşıyor. Ama %40 50 den 22 ye düşmesi benim için mucize. Son adım olarak uygulamalardan Xiaomi sim etkinleştirmeyi buldum ve veri kısıtlamadan mobil veriyi kaldırdım.

Umarım işinize yarar.

Son düzenleme:

burakrog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Ayrıca arka plan ağ bağlantısı bölümünden msa ve sim etkinleştirmeyi devre dışı bıraktım.

%50 olanı alamadım çünkü teli karıştırıyordum. Ama sslerde burda

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-10-01-59-44-914_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-11-10-01-59-44-914_com.miui.securitycenter.jpg
    270,1 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_2022-11-10-18-21-46-918_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-11-10-18-21-46-918_com.miui.securitycenter.jpg
    272,3 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt