Sıcak Fırsat Huawei Watch GT2E 979TL

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Normal GT2 modeli 1500tl civarındayken alınabilecek en iyi alternatif akıllı saat.
-Tek eksiği saat üzerinden görüşme yapılmıyor, eksik denirse.

NOT: Papara ile satın alırsanız 949₺ fiyat ile alabiliyorsunuz.
Satıcı: Hepsiburada
Renk: Kırmızı, siyah (Yeşil rengi 999TL)
Ürün linki:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Yerine honor magic watch 2 'yi de tercih edebilirsiniz o zamanlar bunla arasında kalmıştım ama fiyat farkı çok olmadığı için 100 lira gibi bir farkla magic watch 2'yi tercih etmiştim şimdiki fiyatını bilmiyorum memnunum pişman etmez honor magic watch 2 için konuşur isek tüm özellikler kapalı 14-15 gün gidiyor (manual kalp ritmi, spo2 ölçümü, egzersiz modlarının kullanımı gibi) ama tüm özellikler açık ve otomatik takip etkinken 5-6 gün gitmekte. Watch2 Gte biraz daha sportif yeni çıkan bir cihaz. Watch 2 ile Magic Watch 2 arasında da tasarım olarak pek fark yok zaten aynı firmanın ürünleri konuda da yazıldığı üzere arama özelliği mevcut gerçi çokta şart değil herkesin içinde yaptığınız görüşmenin duyulmasını istemeyebilirsiniz. Gt2 e de fiyatına göre alınır herşeyen öte saatin kasası çok sağlam memnun eder yani magic watch2 için yazdığım şeyler gt2e içinde geçerli.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
İndirim bugün 15:00'a kadar geçerliymiş.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Sanırım bende sadece bir hayal olarak kalacak akıllı saatler :D satın alanlara hayırlı olsun.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Üniveriste bitince mühendis olarak güzel bir yerde işe başlayım hocam bulun beni söz size de alıcam bitane:D

DeathSilence

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
3
Piyangodan bi adam gibi para ciksa su saatten toplu alim yapip foruma dagitirdim. Show tv de anonim hayirseverden forum uyelerine jest basligiyla dolasirdim diger kanallarda da. Ne hayir duasi alirdim ama belkide yilin safi olarak kulagim cinlardi olsun olsun. Piyango cikarsa bana bu sozum burada foruma mirasimdir :D

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Piyangodan bi adam gibi para ciksa su saatten toplu alim yapip foruma dagitirdim. Show tv de anonim hayirseverden forum uyelerine jest basligiyla dolasirdim diger kanallarda da. Ne hayir duasi alirdim ama belkide yilin safi olarak kulagim cinlardi olsun olsun. Piyango cikarsa bana bu sozum burada foruma mirasimdir :D
O zaman sizi de yazdım kenara, unutmayın bizi :)

Defineadresi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Defineci
Cihazım
Redmi not 5
Meslek
DEFİNECİ_ARKEOLOG
Konular
9
emeğine sağlık ben samsung gear S3 frontier kullanıcısıyım muhteşem bir saat ne ararsan var , şuan hem mi ban4 hemde gear S3 ü kullanıyorum batarya yönünden ban 4 şar gününü unutturuyor ,samsung da doh~~headbang~~headbang~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben sadece atimetre olan saatlere ilgim var acama bu saatte altimetre var mı yani yükseklik rakım ölçer

Üst Alt