Yardım Huawei watch gt2 Whatsapp sesli arama bildirimi sorunu

bashevic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hande
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.4
Telefon Modeli
Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba note 8 pro kullanıyorum. Daha önce saat olaram mi band 3 kullanıyordum, normal arama ve WhatsApp mesajlarının bildirimi anlık olarak geliyordu. Ama WhatsApp üzerinden çağrı gelince bildirim anlık olarak düşmüyordu ekrana. Cevapsız çağrı var olarak görünüyordu. Bugün huawei watch gt 2 aldım. Aynı şekilde normal arama ve WhatsApp mesaj bildirimi saate geliyor. Fakat gene WhatsApp aramalarında çağrı bildirimi gelmiyor. Cevapsız olarak görünüyor.

Uygulama izinlerini açtım. Kısıtlamaları kaldırdım. Forumda okuduklarımı uyguladım. Silip tekrar yükledim. Olmuyor. Bu arada iphone ile eşleştirince tüm bidirimler sorunsuz geliyor. Yani benim telefonumda yada xiaomi de bir sorun var. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden ayrıca telegram sesli arama bildirimi de gelmiyor. teşekkürler.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Sorun hem sizin telefonda hem de Xiaomi'de çünkü Android... Whatsapp, instagram, facebook vb uygulamalar iOS sisteminde çok daha verimli ve işlevli çalışıyorlar...

Oyla:

bashevic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hande
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Sorun hem sizin telefonda hem de Xiaomi'de çünkü Android... Whatsapp, instagram, facebook vb uygulamalar iOS sisteminde çok daha verimli ve işlevli çalışıyorlar...
Çok fazla ayarı var. Açmam gereken bir ayar olduğunu düşünüyorum. Ama karışık bulamadım

Oyla:
Üst Alt