Yardım Huawei Mate 10 lite oem unlock

onur.aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Cihaza root atacağım. Araştırdım oem unlock veya frp unlock işlemi gibi şeyler gördüm bu işlemleri yapınca cihaz sıfırlanıyor mu bunu bilmediğimden sizlere sormak istedim umarım bilen arkadaşlar vardır.

uynsogl

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Curtana
Konular
1
Huawei Honor 7 için denemiştim bir ara oem unlock'ı Cihaz sıfırlanıyordu. Yeni modellerinde de durum aynımıdır orasını bilmiyorum yanlış yönlendirme yapmayayım o açıdan.

Oyla:

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hatırladığım kadarıyla söylemek isterim ki verileriniz sıfırlanmıyor. Fakat her ihtimale karşı verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

Oyla:

onur.aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Benim amacım cihazda root yetkileri elde edip cihazda veri kaybı yaşamamak. Cihaz üzerinden full imaj almam gerekiyor.

Oyla:

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Benim amacım cihazda root yetkileri elde edip cihazda veri kaybı yaşamamak. Cihaz üzerinden full imaj almam gerekiyor.
Haklısınız fakat benim aklımda kalan bilgiye göre verilerinizin silinmediğini belirttim. Yanlış yönlendiriyor olabilirim. Tekrar etmek istedim.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Cihaza root atacağım. Araştırdım oem unlock veya frp unlock işlemi gibi şeyler gördüm bu işlemleri yapınca cihaz sıfırlanıyor mu bunu bilmediğimden sizlere sormak istedim umarım bilen arkadaşlar vardır.
Hocam yapacağınız işlem artık ücretli.DC Unlocker ile 5 Dolar a yapabiliyorduk doğru hatırlıyorsam.Ve evet oem unlock işlemi sırasında verileriniz silinir

Oyla:
Üst Alt