Haber Huawai ve Xiaomi Korkusu

Kanadada , Abd nin istemi ile Huawaiye yapılan karalama kampanyası doğrudan Huawei ye olsa bile dolaylı olarak Xiaomi gibi (öncesinde Zte) ucuz kaliteli firmalara karşı bazı güya teknoloji devlerinin ne kadar beceriksiz işler yaptığının ve artık bel altı vurmadan sadece bir logo ile milleti sömüremeyeceğini anladığını gösteren bir tablo oluşturmuyor mu?

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Kanadada , Abd nin istemi ile Huawaiye yapılan karalama kampanyası doğrudan Huawei ye olsa bile dolaylı olarak Xiaomi gibi (öncesinde Zte) ucuz kaliteli firmalara karşı bazı güya teknoloji devlerinin ne kadar beceriksiz işler yaptığının ve artık bel altı vurmadan sadece bir logo ile milleti sömüremeyeceğini anladığını gösteren bir tablo oluşturmuyor mu?

Dediklerinde Türkiye için haklısın.2900 Mi 8'e vermek var,birde 7500 TL iPhone X'e vermek var.Fakat ABD'de yaşayan bir adam için 450 Dolarlık Mi8 ve 1000 Dolarlık iPhone arasında çok büyük bir fiyat farkı olmayacağı için pek umursamaz.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Dediklerinde Türkiye için haklısın.2900 Mi 8'e vermek var,birde 7500 TL iPhone X'e vermek var.Fakat ABD'de yaşayan bir adam için 450 Dolarlık Mi8 ve 1000 Dolarlık iPhone arasında çok büyük bir fiyat farkı olmayacağı için pek umursamaz.
iPhone Abd harici pazarı Huawai ye kaptırıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada 450 ile 1000 arasında fark yok mu dediniz , ben yanlış mı okudum.

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
iPhone Abd harici pazarı Huawai ye kaptırıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada 450 ile 1000 arasında fark yok mu dediniz , ben yanlış mı okudum.
2500 dolar kazanan bir çalışan 450 dolara huawei alacağıma 1000 dolara iphone alırım derse haklıdır, bu açıdan fark yoktur fakat 2500 tl kazanan biri tek maaşıyla Mi 8 bile alamazken İphone için 3 ay beklemesi lazımdır, dolayısıyla bu uygun ve performanslı cihazlar bize bu denli çok güzel gelmektedir. :) Bu işin %50'si psikolojik.

Üst Alt