HTC Desire 820

ugurzemin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orta
Cihazım
htc desire 8
Konular
1
arkadaşlar merhaba,
Foruma yeni üye oldum ve bu konularda az bir bilgi sahibiyim. htc dev sitesinde belirtildiği gibi bootlander kilidini açtım. (unlock yazısı var ancak altta s-on durumda). daha sonra trwp 2.8 sürümünüde başarıyla yükledim. Ancak bu işlemleri yaparken sanırım aceleci davrandım. Çünkü hiçbir yerde cihazımla ilgili bir custom rom bulamadım. Denemediğim program, girmadiğim site sanırım kalmamıştır. Telefon garantisi falan umurumda değil.Telefonuma hangi miui sürümünü yüklemeliyim. Çünkü cihazım listede yok. Çözüm varsa nasıl bir yol izlemeliyim. Şimdiden teşekkürler.

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7

bu sitede başında [Rom] yazan bütün başlıklar htc desire 820 için kullanabileceğin romları içerir. konuları dikatli oku, incele. romları indirp telefonuna recovery bölümünden kurabilirsin, kolay gelsin.

ugurzemin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orta
Cihazım
htc desire 8
Konular
1
teşekkür ederim ama daha önce okuyup denediğim şeydi. sanırım telefonda bir sıkıntı var.

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
nasıl bir sıkıntı, deneyip de nasıl bir engelle karşılaştın biraz açarsan daha iyi yardımcı olabilirim, bende htc kullanıyorum ve sıkıntısız kullanıyorum romları. bu arada rom kurmadan önce romun uyumlu kernelini de telefonuna flaslaman gerekir, bunu atlıyor olabilir misin?

ugurzemin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orta
Cihazım
htc desire 8
Konular
1
muhtemelen hem bunu hemde gerekli olan pek çok şeyi atlıyorum. okuduğum yerlerde unlock işleminden sonra dilediğin romu yükleyebilirsin diye mesajlar var. ben sadece bunu yapınca herşey olacak sandım açıkçası ama öyle değilmiş. bir yerde s-off yapman lazım diyor başka bir yerde farklı bir şey yazıyor. benim gibi bilmeyen biri için sıkıntılı konular bunlar. şuandaki sorun, telefona herhangi bir işlem yaptığınızda ve recovery moda geçmeniz gerektiğinde yada sistem bu menüye geçtiğinde twrp recovery aşamasına geliyor ve telefon buradan başka bir yere geçmiyor. orada takılıp kalıyor. kapatıp açsanız dahi yine bu menüye dönüyor. daha sonra örneğin 5-10 dk kapalı kaldıktan sonra normal açılıyor.
kısacası unlock işlemi ve twrp recovery hariç bir işlem yapmadım ve açıkçası nasıl yapılacağını da bilmiyorum.

Üst Alt