Haber Hotspotu Açarsan 19TL Öde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Sanırım bilerek yapıyorlar ne kadar kaziklarsak kârdır diyorlar. Hotspot kullanımı Turkcell'de 19TL oldu. Eğer ben hep kullancam derseniz tahattut vererek 9tlye alabilirsiniz. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım bilerek yapıyorlar ne kadar kaziklarsak kârdır diyorlar. Hotspot kullanımı Turkcell'de 19TL oldu. Eğer ben hep kullancam derseniz tahattut vererek 9tlye alabilirsiniz. :)
Konu zaten açılmış kilitlerseniz :/

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Alayı .. bunların baska bişey değil. Halkı nasıl soyariz diye hesap ediyorlar. Ama sorsan hepsi enflasyonla mücadeleye varız diyorlar. Çok şey derdim de yeri değil

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Alayı .. bunların baska bişey değil. Halkı nasıl soyariz diye hesap ediyorlar. Ama sorsan hepsi enflasyonla mücadeleye varız diyorlar. Çok şey derdim de yeri değil
Vodafone'dan iyi haber!
Vodafone açıklamasında, "Türkiye'nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından ücret talep etmiyor" ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, Vodafone kullanıcılarının herhangi bir ek ödeme yapmaksızın hücresel internet bağlantısını başka cihazlarla paylaşmayı sağlayan 'kişisel erişim noktası' özelliğini kullanmaya devam ettiği bildirildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt