Yardım Hızlı şarj sorunu.

UtkuKlc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Mi 6
Konular
4
EU Beta Rom kullanıyorum son güncellemeden sonra ilginç bir şekilde hızlı şarj özelliği kayboldu. Telefon saatlerce şarjda bekliyor Ampere'den değerlere bakıyorum 300mA gibi komik rakamlar görüyorum. Yeni şarj cihazı denedim değişen birşey olmadı. Şarj aletini farklı cihazda denedim hızlı şarj ediyor.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
EU Beta Rom kullanıyorum son güncellemeden sonra ilginç bir şekilde hızlı şarj özelliği kayboldu. Telefon saatlerce şarjda bekliyor Ampere'den değerlere bakıyorum 300mA gibi komik rakamlar görüyorum. Yeni şarj cihazı denedim değişen birşey olmadı. Şarj aletini farklı cihazda denedim hızlı şarj ediyor.
Bu konuya baktınız mı hocam?

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam baktım şimdi fakat benim sorunum la ilgili birşey göremedim.
Konuya yazarsanız, aynı sorunu yaşayan arkadaşımız varsa daha hızlı cevap alabilirsiniz hocam. Ama bu gibi durumlarda yedeklerinizi aldıktan sonra, temiz kurulum yaparak denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

tqokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alis
Cihazım
Note 7
Konular
0
Bu gibi hızlı şarj sorunu yaşayan arkadaşlar firmware dosyasını yeniden flash layın ardından kullandığınız romun boot.img dosyanisi flash layın sorun çözülecektir firmware 20.2.7 beta tavsiye ederim şarj konusunda oldukça iyi

Oyla:
Üst Alt