Yardım Hızlı Sarj Olayı ve Adaptör Mi 8 Lite

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Merhabalar cihazda bilindiği üzere Qualcomm Quick Charge 3.0 destekleniyor ama cihazın kendi içinde gelen sarj adaptörü hızlı sarjı desteklemediği için forumun alışveriş bölümünden hızlı sarjı destekleyen adaptör almayı düşündüm, yanlız şöyle bir detay gördüm benim adaptörün ve sizin sattığınız adaptörün üzerindeki etiket bilgileri aynı model numarası aynı boşu boşuna para vermemek adına bizi aydınlatırmısınız ürünü aldığımda cihaz hızlı sarja geçmeyecekse boşuna para vermenin mantığı yok
tek fark sizdeki model MDY-08-EI // Bendeki adaptör MDY-08-EO (geriye kalan herşey aynı) eğer fark bu derseniz başka ürünlerde MDY-08-EO modelinde hızlı sarj adı altında adaptör satıldığını gördüm
not: cihaz benim adaptörle hızlı sarja geçmiyor normal şekilde sarj ediyor.

BurakBaba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Dostum bizzat kendim aldım. Ve çok memnunum. Hızlı şarj özelliği aktif oluyor. Şarja taktigin zaman ekranda yaziyor gorursun

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
teşekkürler bilgilendirme için

Oyla:

mfisik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Bende samsung s6 hızlı sarj aleti ve Huawei mate 20 lite 9/5v hızlı sarj aleti var bunlar uyar mı q şarj 3 e

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Bende samsung s6 hızlı sarj aleti ve Huawei mate 20 lite 9/5v hızlı sarj aleti var bunlar uyar mı q şarj 3 e
uyar büyük ihtimalle bende de gm5 plus adaptörü var ama şarj batarya vs. sıkıntılı işler cihazın enerji aksaminda sorun olunca insani hayattan bezdirir başka model kullanıp risk almaya değmez , cihazdan sogursun oyuzden orijinal aynı marka adaptör kullanma taraftariyim

Oyla:
Üst Alt