Yardım Hızlı şarj etmiyor

Ufuqdoqan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.9
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Yeniden bir tane daha rn8 aldım ama hızlı şark etmiyor akşam şarja taktım sabaha kadar %25 olmuştu bunun bir çözümü vs falan varsa yardımcı olurmusunuz. Cevaplarınız benim için değerli teşekkürler.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Şarj aletini birde telefonunuzu şarja takın ampere uygulamasını indirip açın sonra oradan da bir görüntü birakabilirmisiniz

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
hocam ayni sorunu bende yaşadim cozumu basit usb kablo ucunu şarj başliğina tam oturtun sora hizli sarjin keyfini çikarin... azicik ucu takildiğinda sarj ediyor ama hizli etmiyor buna dikkat edin iyi forumlar.

Oyla:

Ufuqdoqan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
hocam ayni sorunu bende yaşadim cozumu basit usb kablo ucunu şarj başliğina tam oturtun sora hizli sarjin keyfini çikarin... azicik ucu takildiğinda sarj ediyor ama hizli etmiyor buna dikkat edin iyi forumlar.
Şöyle söyleyim bende 2 tane rn8 var birini alalı 2 ay birini alalı da 1 hafta oldu olmadı ilk aldığım cihazda hiç sıkıntı yok yeni aldığımda da yok ama böyle bir sorunla karşılaştım mesela şarj ederken 2 tane enerji işareti çıkıyor yeni aldığım cihazda. Ama eski telefonumda hızlı şarj normal bir tane enerji işareti çıkıyor yani mantıksız bişeyler var. Dediğinizi deneyeceğim sağolun.

Oyla:
Üst Alt