Soru Hızlı erişim güç tuşu kayboldu

racooss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 4x
Konular
7
Merhaba. Cihazım Xiaomi Redmi Note 9 Pro (India). Cihazımda bu güne dek sürekli hızlı erişim kullandım. Bu sayede güç tuşunu deforme etmeden ekran kilitleme ya da telefonu kapatma işlemlerini gerçekleştirebiliyordum.
Bugün Telefonu kapatmak istedim. Hızlı Erişim de güç tuşunu göremedim. Ben de ayarlardan düzeltmek için kontrol ettim fakat listede de yoktu. Herkeste bu durum var mı yoksa benlik bir yazılım problemi midir?
Teşekkürler.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba. Cihazım Xiaomi Redmi Note 9 Pro (India). Cihazımda bu güne dek sürekli hızlı erişim kullandım. Bu sayede güç tuşunu deforme etmeden ekran kilitleme ya da telefonu kapatma işlemlerini gerçekleştirebiliyordum.
Bugün Telefonu kapatmak istedim. Hızlı Erişim de güç tuşunu göremedim. Ben de ayarlardan düzeltmek için kontrol ettim fakat listede de yoktu. Herkeste bu durum var mı yoksa benlik bir yazılım problemi midir?
Teşekkürler.

Ayarlar-Ek ayarlar menüsü altında hızlı erişim, hızlı top gibi isimlerle yer alan menü içerisinde, kilit simgesi şuan sizde görünmüyor mu ? Ek ayarlar, kısa yolları seç ekran görüntüsü alabilir miyim ?

Üst Alt